Wyprzedź problem zanim urośnie. Otrzymaj wsparcie w wychodzeniu z długów

Publikacja na zamówienie

Pandemia zaskoczyła nas wszystkich i znacznie zmieniła nasze codzienne funkcjonowanie. Odczuwamy dużą niepewność w związku z pracą i pozyskiwaniem nowych zleceń, których liczba w ostatnim czasie drastycznie zmalała. Dodatkowo mogły pojawić się problemy finansowe i narastające długi. W tej sytuacji warto zwrócić się o pomoc.

Wyjątkowo trudny czas

Prowadząc firmę musimy liczyć się z regularnymi kosztami, które w momencie braku przychodów mogą stworzyć dziurę w budżecie. Wraz z upływem czasu – jeśli nie ma spłat to odzywają się wierzyciele. Niektórzy są otwarci na rozmowy, rozumieją siłę wyższą i trudną sytuację w branży. Inni natomiast wstrzymują swoje usługi i prowadzą aktywne działania windykacyjne. Na końcu zostajemy my – z ratami za leasing, z wynagrodzeniami do wypłaty, czy opłatami na kartach paliwowych. Jak możemy sobie z tym poradzić?

Plan wyjścia z długów

W sytuacjach narastającego zadłużenia warto zastanowić się, czy damy sobie radę w pojedynkę. Na rynku istnieją firmy oddłużeniowe, jednak warto zwrócić się do partnera, specjalizującego się w branży transportowej. W bonabanco pracują eksperci z wieloletnim doświadczeniem i zbudowanymi relacjami na rynku TSL.

Jak możemy pomóc w bonabanco?

Wyjście z długów to wieloetapowy proces. W bonabanco podejdziemy do niego kompleksowo. Współpracując z nami możesz liczyć na pomoc w utrzymaniu płynności finansowej i zdobyciu nowych zleceń. Dzięki finansowaniu otrzymasz zapłatę za fracht nawet w 24h po przekazaniu faktury. Pomożemy również zaplanować plan spłat w porozumieniu z Twoimi wierzycielami tak, abyś skutecznie wyszedł na prostą. 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami pisząc na kontakt@bonabanco.com lub zostawiając dane do kontaktu na: http://www.bonabanco.com/wsparcie_w_wychodzeniu_z_dlugow_40t