OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 4 Maj, 2018

Wymiary nowej kabiny Kamazów, bazującej na Actrosie “MP4”. Fabryka przygotowuje się do produkcji

Więcej o Kamazie 54901 przeczytacie poniżej:

Kamaz 54901 będzie o 20 proc. tańszy od Actrosa i zaoferuje do 550 KM

Prace nad nową generacją Kamazów idą pełną parą. Rosyjska fabryka kończy prowadzi przygotowania do budowy nowych kabin, a przy okazji opublikowano zestaw wymiarów wewnętrznych.

Sprawa dotyczy Kamaza o oznaczeniu 54901, wykorzystującego kabinę z Mercedesa Actrosa bieżącej generacji. Z konstrukcyjnego punktu widzenia będzie to ta sama szoferka, co w ciężarówkach z gwiazdą na masce. Jej produkcja będzie się jednak odbywała w Rosji.

Już dzisiaj tłocznia ma być gotowa do wyprodukowania 80 fragmentów kabiny. Przed końcem roku prace przygotowawcze mają się natomiast zakończyć, pozwalając wytworzyć kompletną szoferkę.

Jeśli zaś chodzi o wymiary kabiny, to można je zobaczyć na poniższej grafice. Witać tutaj, że Kamaz 54901 będzie oferował bardzo podobną przestrzeń jak Mercedes-Benz Actros z szerszym wariantem kabiny typu StreamSpace. Podłoga będzie płaska i wyprostują się na niej kierowcy o wzroście do 198 centymetrów.

 

Ten wpis ma 12 komentarzy

 1. JP2GMD napisał(a):

  Rosjanie mogą sobie robić przygotowania i tłoczyć blachy ale prawda jest taka, że sankcje za Krym doprowadzają ich gospodarkę do upadku jak hitlerowskie Niemcy w 1945.

  • SYSTANE napisał(a):

   Zdajesz sobie sprawę jaka duża jest Rosja i jaką wbrew pozorom ma dużą gospodarkę ?!

  • Tołdi napisał(a):

   Człowieku, nie ma dnia, bym nie słyszał i nie czytał, jaki to z tej Rosji bankrut, kolos na glinianych nogach i tym podobne epitety. Tak samo, jak od paru lat regularnie “upadają” i upaść jakoś nie mogą tzw. dziadtransy, tak samo Rosja i jej gospodarka “zwijają” się i jakoś zwinąć nie mogą. Zacznij marna istoto myśleć samodzielnie a nie karmić się dzień w dzień przekazem mendialnym serwowanym przez mainstreamowy ściek!

   • JP2GMD napisał(a):

    Niewykluczone, że upadek Rosji jest związany z penisem Putina. Władimir ma już 65 lat, w 2014 zostawiła go żona. Możliwe, że po prostu już mu nie staje jak kiedyś i zamiast zajmować się swoją fajką, kobietami to wszczyna wojny.

 2. Rafik napisał(a):

  Sankcje sankcjami, a jak widać na współpracy MB z Kamazem, zachodnie korporacje kręcą i tak lody na wymianie handlowej z Rosją.

  • Tomasz napisał(a):

   oni nie wspolpracuja tylko dymaja kamaza za ciezka kase

  • dono napisał(a):

   Nie dotyczy umów zawartych przed sankcjami. Kabina nie jest zbyt urodziwa, jednak porównując do typowej kamazowskiej budy, to niebo, a ziemia. Nam nikt nie zabrania kupić kabinę i sprzedawać Jelcza. Knedle jakoś umieją wsadzić kabinę Dafa na Tatrę.

 3. Tołdi napisał(a):

  Wcale się nie zdziwię, jak za jakiś czas zobaczymy nowe kamazy na…ukraińskich blachach. Ta niby-wojna w Donbasie i cała ta propaganda wymierzona w Rosję jest dla debili. Ludzie samodzielnie myślący, w tym także Ukraińcy, już dawno się z Rosjanami dogadali i wzajemne krzywdy wybaczyli. Tylko motłoch daje się nabierać na tę papke serwowaną w mendiach głównego ścieku.

 4. stefan napisał(a):

  Ja was wszystkich pogodze ;;; Chiny sa potega gospodarcza a poki ruskie z nimi granicza to ruskie nigdy nie upadna to po pierwsze po drugie to ruskie nie taki tepy narod aby wyciac w pien wlasna gospodarke mam na mysli motoryzacje jak to zrobil narod polski /

 5. dono napisał(a):

  Tak jak to mówią “umiesz liczyć, licz na siebie”. W razie draki nie zdechną, jak im ktoś odetnie dostęp do importu. Bez wielu rzeczy można funkcjonować, ale nie bez transportu.

 6. Rafik napisał(a):

  Co najważniejsze, ropę mają swoją, pozostałe surowce naturalne też. Jak będzie im brakowało to sobie anektują jakiś nowy kawałek innego kraju. A technologię powoli skupują, albo też dostają za free, choćby przy takiej współpracy kamaza z MB.

 7. Rabenik napisał(a):

  Rosja może produkować swoje ciężarówki Białoruś itd tylko my daliśmy się wydy… I gówno mamy I krzyczymy krzyczymy a inni robią interesy a my w plecy jak np Rosja na nas sankcje nałożyla.. A inni handluje z nimi np Niemcy

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.