OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 17 Lipiec, 2017

Wielton rozbudowuje swoją fabrykę, powiększa magazyn i stawia nowe centrum obsługi klientów

wielton_turkmenistan_zamowienie_4

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna wydała zezwolenie na kolejną inwestycję w Wieluniu. Tym samym firma Wielton może zabierać się do rozbudowy swojego zakładu produkcyjnego, powiększania magazynów, a organizowania nowego centrum obsługi klienta.

Łączna wartość wszystkich nowych inwestycji Wieltonu to 32 miliony złotych. Kiedy zaś wszystko będzie gotowe, czyli najpóźniej w grudniu 2020 roku, firma będę musiała zwiększyć zatrudnienie o co najmniej 39 osób. Co więcej, wraz z rozbudową Wielton ma także powiększyć swoją ofertę. Już wkrótce pojawią się w niej bowiem naczepy chłodnicze.

TimoCom – Łączymy ładunki z pojazdami.

To może Cię zainteresować:

Ten wpis ma 9 komentarzy

 1. egon napisał(a):

  juz kiedyś robili naczepy chłodnie , ale chyba im to nie bardzo szło

  • Filip (autor 40ton.net) napisał(a):

   Tamten projekt upadł przez bardzo wysokie koszty zakupu i transportu nadwozi, produkowanych aż we Włoszech przez firmę Aluvan.

   • pete379 napisał(a):

    Pamiętam o tym reportaż w Trailer Magazine. Ale nie wiem czemu ubzduralo mi się, że nadwozia składała Frappa.

    • Gustav napisał(a):

     możecie mieć obaj racje po części : pierwsze chlodnie wieltonu miały nadwozia przywozone z wloch (może i ich producentem była firma Frappa)i to były pierwsze chlodnie firmy wielton (powstawaly bodajże przed 2010r) . a chlodnie budowane we współpracy z aluvan rozpoczęto produkować bodajże 5 lat temu (np wielton ns-3) .i był to produkt montowaly całkowicie w Polsce bo aluvan to firma bodajże z Kalisza.

     • Gustav napisał(a):

      końskie nie kalisz 🙂 -nie wiem jaka jest glowna siedziba aluvan . ale nadwozia do chłodni wilton składane były w Polsce po 2012r przez firme aluvan

 2. Kierowca napisał(a):

  Aluvan końskie oszukiwal Wielton na jakosci ściany tzn, przenikalnosci termicznej ta firma to poprostu lipa

 3. Gustav napisał(a):

  ale tez wielton nie może narzekac ,ze ktoś ich oszukiwal bo wiedzieli co biora. bo w sumie przenikalność można zmierzyć i porownac z konkurencja,czyli dobrze wiedzieli co im aluvan zaklada

 4. Ed Jung napisał(a):

  Sprzedał 20 sztuk takich naczep do Sankt Petersburgu jeszcze w 2004 roku. To był projekt z włochami. Ale wysyłka do Włoch i z powrotem, koszt był bardzo wysoki. Do tej pory widzę te naczepy w Sankt Petersburgu i nic się z nimi nie stało.

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.