OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 26 Czerwiec, 2017

Węgierski kierowca nie mógł rozganiać imigrantów ciężarówką i powinien był przestrzegać przepisów

Zapewne pamiętacie, że we wrześniu ubiegłego roku węgierska prokuratura postanowiła przygotować śledztwo w sprawie powyższego filmu. Teraz wracam do tego tematu, jako że pojawiły się własnie nowe, bardzo ciekawe informacje.

Jak poinformował węgierski portal internetowy “Hungarytoday.hu”, kierowca ciężarówki Árpád Levente Jeddi może otrzymać karę 3 lata więzienia w zawieszeniu, połączoną z odebraniem prawa jazdy i czasowym zakazem prowadzenia pojazdów. Prokuratura przyjrzała się bowiem filmowi i uznała, że wykonując swoje manewry mężczyzna stworzył zagrożenie w ruchu drogowym. Uznano też, że gwałtowne ruszenie w stronę imigrantów nie służyło bezpośrednio ochronie ładunku. Wbrew więc temu, co twierdzi sam kierowca, prokuratura nie znajduje żadnego uzasadnienia dla takiego zachowania.

Oczywiście nie znaczy to jeszcze, że kierowca na pewno zostanie ukarany. Zarzuty postawione przez prokuraturę, podobnie jak argumenty samego kierowcy, muszą bowiem zostać ocenione przez sąd.

Jak natomiast będzie bronił się kierowca? Árpád Levente Jeddi podkreśla, że bronił swojej ciężarówki przed publicznym wandalizmem oraz włamaniem. Mężczyzna twierdzi też, że sytuacja uniemożliwiała stosowanie się do zasad ruchu drogowego, a jednocześnie podkreśla, że nikomu nie zrobił krzywdy.

TimoCom – Łączymy ładunki z pojazdami.

To może Cię zainteresować:

Ten wpis ma 13 komentarzy

 1. pete379 napisał(a):

  Pierwszy Jedi Europy, który poświęcił się w wojnie z Imperium Zła. 😉

 2. Xxxx napisał(a):

  Mojim zdaniem ten świat sie już konczy.

 3. Sosen napisał(a):

  Brawo prawo! Teraz chłop się musi tłumaczyć. Co za syf!

 4. Martinez napisał(a):

  Zdam przewrotne pytanie – dlaczego nie można pozwać naczelnika, komendanta, czy jak go zwał – tamtejszej policji, za niedopełnienie obowiązków służbowych, które to spowodowało bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia kierowców?
  Wiem, czytałem, że to węgierska prokuratura wszczyna takie postępowanie, ale dlaczego akurat nie może wszcząć odwrotnego? Co Francja jest pępkiem świata i nie można jej tknąć? Czy też może “makaron” poskarży się pierwszej mamie, a ta pójdzie do cioci Anieli, która zakręci kurek z dotacjami?

 5. spiderbo napisał(a):

  Zamiast czepiać sie kierowcy powinni czepić sie tych dziadów co tam mieli pilnować porządku…
  Albo wysłać tam drogowców z pługami…
  Że niby dla kogo zagrożenie stwarzał?… dla kogoś kto nie powinien wogóle sie tam znajdować… kogoś kto bezkarnie może niszczyć co chce bo nic mu nie zrobią…
  Jak policja nie potrafi zrobić z tym porządku to kierowcy biorą sprawy w swoje ręce. Popieram tego kierowce.

 6. kier napisał(a):

  Pieknie!!!! Normalnie cudownie. Ta banda robi sobie co chce w Calais i nie tylko, napadają, rabuja, fwalca, bija i wiele by tutaj można pisać i nikt im nic nie robi a gość który tak naprawdę krzywdy nikomu z tych nierobów nie zrobil teraz ma zostać ukarany? Teraz widać w którym kierunku zmierza Europa.Zislamizowac, wprowadzić te ich smieszne zasady gdzie nawet swojej zony na ulicy nie poznasz bo przy +35 stopniach będzie owinieta w szatach. Masakra jakas.

 7. qwerty napisał(a):

  to jest rak spoleczny instytucje ktore maja utzrymywac porzadek i nas bronic zaczely nas atakowac tak jak w raku

 8. 13*60 napisał(a):

  France to cioty . Jak jest w trakcie kontroli 5 franc na jednego białego kierowcę to wtedy kierowca może nawet glebę zaliczyć.
  Natomiast jak jest już grupa bandytów robiących zadymę na drodze publicznej to wtedy ciot nie ma. A jak już są to wytrząsają co nieco z “kalesona”.
  Taka jest ciotowata Francja.
  Koniec tego głupiego kraju jest już bliski. Nie tylko tego 🙁

 9. Fghj napisał(a):

  Incydent miał miejsce na terenie Francji i sprawę powinni prowadzić Francuzi. Francuzi znają mekscowecrealia. Może Policja otrzymała instrukcję aby pozwalać kierowca jechać na blokujacych drogę czarnych

 10. 13*60 napisał(a):

  Uważajcie na francuskie byd-ło. Tak by-dło !
  Bo tylko ktoś kto jest bezmózgim byd-lakiem wyciąga w nocy koledze kierowcy blokadę siodła po to aby naczepa spadła .
  Takie są fakty.
  frnancysiki to …pik..pik..pik..nazywam to po imieniu.

 11. Jak napisał(a):

  To wszystko przypomina trochę sceny z Mad Max tylko auta jeszcze nie przerobione ale dziury juz sa

 12. Andrzej napisał(a):

  jasne ukarać tego kierowce pewnie! a może ten pan prokurator zobaczy jaka jest prawda w Cale? i sam się przekona co my jako kierowcy mamy za prace? tak ukarać ale sam nie ruszy czterech liter z fotela ale karać będzie ehhh szkoda słów

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.