rekrutuj 40ton665
Opublikowane 11 Czerwiec, 2015

Volvo Trucks przygotowało reality show ze znaną piosenkarką, który będzie promował model FH

Reality Road

Volvo Trucks znalazło kolejny nietypowy sposób na promowanie swoich ciężarówek. Po serii filmów nagradzanych na wszelkich możliwych festiwalach, czas na reality show z udziałem Volvo FH oraz szwedzko-amerykańskiej piosenkarki Mapei.

Podczas dziewięciodniowej podróży samochodem po Europie Mapei ma nagrać nowy teledysk. Towarzyszy jej reżyserka Liza Minou Morberg oraz wspomniane Volvo FH transportujące rekwizyty. Co więcej, za kierownicą tej ciężarówki zasiada nie byle kto, mianowicie Jens Karlsson, czyli kierowca znany z filmu „The Epic Split”. W ciągu dziewięciu dni przejedzie on trasę liczącą ponad 4000 km trasę, prowadzącą ze Szwecji do Włoch, zahaczając przy okazji o Warszawę.

mapei_volvo_fh_teledysk_reality_show_1

Poza obserwowaniem, jak usługi Volvo Trucks sprawdzają się w różnych okolicznościach, w serii filmów będzie można towarzyszyć Mapei odkrywającej wyzwania w świecie samochodów ciężarowych. Mapei wystąpi m.in. w przedstawieniu w stylu “drag queens” na pokładzie promu frachtowego płynącego do Polski, da spontaniczny koncert na przedmieściach Paryża oraz zapewni artystyczną oprawę kaskaderskiego popisu jazdy na dwóch kołach w Berlinie. Jeśli zaś chodzi o teledysk, który przy tym wszystkim powstanie, to będzie on promował piosenkę “Million Ways to Live” z nowego albumu planowanego na koniec roku.

Cała seria reality show z Volvo FH będzie liczyła osiem odcinków. Pierwsze trzy Volvo Trucks opublikuje na swoim kanale na YouTube 11 czerwca (LINK).

Aktualizacja – poniżej zamieszczam trzy pierwsze odcinki, z których drugi kręcono w Polsce:WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 1 komentarz

  1. Bob napisał(a):

    Gdyby nie ten artykuł to dla mnie ciągle byłaby nieznana 🙂

Odpowiedz