OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 19 Listopad, 2014

Volvo FH540 zmodyfikowane dla uczczenia 30-lecia Uhl Trucks – piękna ciężarówka z cudownym wnętrzem

volvo_fh_uhl_trucks_30lecie_tuning_05

Firma Uhl Trucks, jedno z niemieckich przedstawicielstw Volvo Trucks oraz Renault Trucks, była już przeze mnie opisywana aż dwukrotnie. Oprócz sprzedaży fabrycznie nowych ciężarówek, przedsiębiorstwo to trudni się bowiem także ich tuningiem, będąc w tej kwestii prawdziwym specjalistą. TUTAJ można zobaczyć Renault serii T w oficjalnej limitowanej wersji “Torpedo”, które bardzo pomysłowo utrzymano w ciemnych barwach, natomiast TUTAJ czekają aż trzy zmodyfikowane Volva, z których każde reprezentuje inny, wyjątkowy styl. Co natomiast zaprezentuję dzisiaj? Dzisiaj będzie to chyba jeszcze piękniejsza ciężarówka, którą Uhl Trucks przygotowało z okazji swojego 30-lecia.

Trzyosiowy ciągnik FH540 6×2 oraz chłodnicza naczepa otrzymały przede wszystkim efektowny lakier, który już z daleka wyróżnia jest z tłumu. Do tego doszło pokryte białą skórą wnętrze z klasyczną kierownicą, a także pomysłowe dodatki w postaci pomalowanych na biało rur wydechowych, czy umieszczonych na dachu trąb w kolorze nadwozia. Wszystko to dało razem wprost genialny efekt, czyniąc z jubileuszowego Volvo ciężarówkę wyróżniającą się z tłumu nawet na zlotach tuningowych pojazdów.

Przy okazji mam dobrą wiadomość dla miłośników ciężarówek przygotowanych przez Uhl Trucks. Z okazji swojego 30-lecia firma postanowiła urządzić konkurs – jeśli komuś uda się sfotografować jubileuszową ciężarówkę i prześle to zdjęcie do firmy poprzez specjalny formularz (dostępny TUTAJ)może wygrać sygnowaną przez Uhl Trucks bluzę z kapturem.

volvo_fh_uhl_trucks_30lecie_tuning_01 volvo_fh_uhl_trucks_30lecie_tuning_07 volvo_fh_uhl_trucks_30lecie_tuning_05 volvo_fh_uhl_trucks_30lecie_tuning_06 volvo_fh_uhl_trucks_30lecie_tuning_08 volvo_fh_uhl_trucks_30lecie_tuning_02 volvo_fh_uhl_trucks_30lecie_tuning_03 volvo_fh_uhl_trucks_30lecie_tuning_04Zdjęcia: Uhl Trucks

Ten wpis ma 11 komentarzy

 1. pete379 napisał(a):

  Byłem kiedyś na tomografii, czy tam rezonansie magnetycznym…i jakoś kolorystyka tego wnętrza od razu mi przypomniała to badanie. Takie wnętrze z deczka w stylu szpitalnym 😉

 2. Hrumol napisał(a):

  Doceniam ogrom włożonej pracy i efektowność całości, ale – te “klasyczne” kierownicy w ogóle nie pasują do tak nowoczesnych wnętrz jak w nowym FH. Także kolorystyka z tym majtkowym niebieskim/zielonym (nie wiem, nie znam się) mi nie pasuje, a we wnętrzu jest jeszcze gorzej – źle bym się tam czuł mam wrażenie.

  • Filip (autor 40ton.net) napisał(a):

   A ja za to uwielbiam te białe kierownice, szczególnie jeśli auto ma jasne wnętrze. Montowałbym zarówno do klasyka w postaci Scanii serii 3, jak i do “plastiku” typu DAF XF105.

   Co do koloru – ja też nie odważyłem się go nazwać. Dla mnie to zielono-błękitny… 😉

  • mirekmiras napisał(a):

   Samochód ciekawie zrobiony, aczkolwiek mi też nie pasuje kolorystyka. Co do kierownicy, w pełni się zgadzam z kolegą Hrumolem – najnormalniej ta kierownica zupełnie nie pasuje do nowoczesnego pojazdu. Połączenia klasyki z nowoczesnością nie zawsze idą w parze 😉

 3. Tytus napisał(a):

  ooo i fotel dentystyczny 🙂

 4. Kacper190 napisał(a):

  auto robi wrażenia a najlepsze jest to że jeździ nim polak

 5. esgeo napisał(a):

  Mi tam kolory się bardzo podobają, tylko jak w takim wnętrzu bigos od żony podgrzać??? 😉

 6. Patryk napisał(a):

  Gdzie autor jak i pomysłodawca nazwy wpadł na Renault Magnum T w wersji “Torpedo” jest normalna bo z tego co wiem wersja “Torpedo”. Została zaszczepiona na stałe dla wersji z silnikiem przed kabiną nie pod jak Scania Torpedo , Iveco Strator czy też Daf w limitowanej wersji z silnikiem przed kabiną.

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.