Volvo FH540 zmodyfikowane dla uczczenia 30-lecia Uhl Trucks – piękna ciężarówka z cudownym wnętrzem

volvo_fh_uhl_trucks_30lecie_tuning_05

Firma Uhl Trucks, jedno z niemieckich przedstawicielstw Volvo Trucks oraz Renault Trucks, była już przeze mnie opisywana aż dwukrotnie. Oprócz sprzedaży fabrycznie nowych ciężarówek, przedsiębiorstwo to trudni się bowiem także ich tuningiem, będąc w tej kwestii prawdziwym specjalistą. TUTAJ można zobaczyć Renault serii T w oficjalnej limitowanej wersji „Torpedo”, które bardzo pomysłowo utrzymano w ciemnych barwach, natomiast TUTAJ czekają aż trzy zmodyfikowane Volva, z których każde reprezentuje inny, wyjątkowy styl. Co natomiast zaprezentuję dzisiaj? Dzisiaj będzie to chyba jeszcze piękniejsza ciężarówka, którą Uhl Trucks przygotowało z okazji swojego 30-lecia.

Trzyosiowy ciągnik FH540 6×2 oraz chłodnicza naczepa otrzymały przede wszystkim efektowny lakier, który już z daleka wyróżnia jest z tłumu. Do tego doszło pokryte białą skórą wnętrze z klasyczną kierownicą, a także pomysłowe dodatki w postaci pomalowanych na biało rur wydechowych, czy umieszczonych na dachu trąb w kolorze nadwozia. Wszystko to dało razem wprost genialny efekt, czyniąc z jubileuszowego Volvo ciężarówkę wyróżniającą się z tłumu nawet na zlotach tuningowych pojazdów.

Przy okazji mam dobrą wiadomość dla miłośników ciężarówek przygotowanych przez Uhl Trucks. Z okazji swojego 30-lecia firma postanowiła urządzić konkurs – jeśli komuś uda się sfotografować jubileuszową ciężarówkę i prześle to zdjęcie do firmy poprzez specjalny formularz (dostępny TUTAJ)może wygrać sygnowaną przez Uhl Trucks bluzę z kapturem.

volvo_fh_uhl_trucks_30lecie_tuning_01 volvo_fh_uhl_trucks_30lecie_tuning_07 volvo_fh_uhl_trucks_30lecie_tuning_05 volvo_fh_uhl_trucks_30lecie_tuning_06 volvo_fh_uhl_trucks_30lecie_tuning_08 volvo_fh_uhl_trucks_30lecie_tuning_02 volvo_fh_uhl_trucks_30lecie_tuning_03 volvo_fh_uhl_trucks_30lecie_tuning_04Zdjęcia: Uhl Trucks