Volvo FH oklejone na 25-lecie polskiego przedstawicielstwa – projekt wybrany w internetowym konkursie

Jak wspominałem w tym artykule, mija 25 lat od założenia w Polsce autoryzowanego przedstawicielstwa samochodów ciężarowych marki Volvo. Z tej okazji firma ogłosiła nietypowy konkurs, prosząc o udział swoich miłośników. Polegał on na tym, by zaprojektować oklejenie jubileuszowego Volvo, mającego stanowić atrakcję oficjalnych obchodów.

Te oficjalne odchody miały miejsce w miniony weekend, na Autodromie Jastrząb przy trasie S7. Wśród zebranych na miejscu pojazdów pojawiło się między innymi Volvo FH oklejone według projektu Mariusza Ciechańskiego. To właśnie jego pomysł zdobył pierwsze miejsce, przekonując polskiego importera nawiązaniami do Polskiej flagi oraz do internetowego kodu typu QR.

W czasie obchodów 25-lecia właśnie ten pojazd został wykorzystany w jednej z dodatkowych atrakcji. Umocowano na nim beczkę z wodą, organizując zawody na najbardziej precyzyjną jazdę. Tymczasem w hali obiektu umieszczono wystawę projektów, które załapały się na wyróżnienie. Możecie je zobaczyć na poniższych zdjęciach: