Volvo FH z niskim dachem dla Ceusters Transport – duński styl w najlepszym wydaniu

Belgijska firma Ceusters Transport znana jest w całej Europie. Nie jest to co prawda szczególnie duże przedsiębiorstwo, ani nawet wyjątkowo wyspecjalizowane, ale za to dysponuje naprawdę efektowną flotą. O czerwono-złotych ciężarówkach słyszał chyba każdy europejski miłośnik samochodów ciężarowych i tak naprawdę nie ma się czemu dziwić, bo są to wyjątkowo piękne pojazdy.

Teraz natomiast flota Ceusters Transport wzbogaciła się o kolejny pojazd, wyjątkowy z dwóch powodów. Po pierwsze samochód został przygotowany zgodnie z panującymi w firmie normami – otrzymał piękny lakier, efektowne koła i dodatki w postaci zabudów międzyosiowych, czy klasycznego bagażnika dachowego. Po drugie jest to sam w sobie ciekawy model – Volvo FH z niską kabiną, które pozostaje na drogach nadal bardzo rzadkim widokiem.

Za tuning ciężarówki odpowiedzialna była holenderska firma Sjaak Kentie Truck Specials, na której stronie internetowej znaleźć można pełną galerię – TUTAJ. Tymczasem poniżej dwa poglądowe zdjęcia, a także krótki film przedstawiający w akcji Scanię R500 V8 w barwach Ceusters Transport. Nie zapomnijcie podkręcić głośników przed oglądaniem!

volvo_fh_niski_dach_ceusters volvo_fh_niski_dach_ceusters_2

Źródło zdjęć: Sjaak Kentie Truck Specials