OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 28 Październik, 2014

Volkswagen Crafter teraz z najdłuższą w klasie gwarancją, czyli 3 lata eksploatacji bez nerwów

volkswagen_crafter_20_tdi_test_40ton_02

Choć Volkswagen ma całkiem sporą ofertę pojazdów dostawczych i sporą część z nich produkuje się nawet w naszym kraju, użytkowe Volkswageny cały czas nie cieszą się w Polsce jakąś ogromną popularnością i muszą ustępować w statystykach sprzedaży przed włosko-francuską konkurencją. Niemcy wprowadzają teraz jednak nowość do oferty modelu Crafter, która może pomóc przekonać do tego pojazdu na przykład większych klientów flotowych.

Ową nowością jest 3-letnia gwarancja mechaniczna, najdłuższa w tej klasie pojazdów, gdyż konkurenci oferują tutaj maksymalnie 2 lata. Aż 36 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi wydatkami ma być teraz standardem w każdym Crafterze, obejmując usterki elektryczne, elektroniczne i mechaniczne. Jeśli więc jakaś firma planuje wziąć samochód dostawczy w 3-letni leasing, a następnie “puścić go dalej”, to Crafter może być teraz ofertą bardziej interesującą niż jego konkurencja.

Mój test Volkswagena Craftera Mixt można znaleźć TUTAJ.

Ten wpis ma 1 komentarz

  1. MarianCNG napisał(a):

    Może by w końcu wypuścił któryś model z Ekologicznym silnikiem napędzany Metanem, CNG 🙂
    Tak jak cala grupa VW inwestuje silniki CNG w autach osobowych to czemu nie rozwija tego w dostawczakach ?
    Tak jak Fiat z Iveco czy MB a przdalby się jakiś silnik 3 czy 4 litrowy i z mocą 200 KM ! Może czas pokaże ze to jest możliwe 🙂

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.