Uwaga konkurs – wybierz lokalizację kolejnej siłowni dla kierowców i wygraj zestaw upominków

silownia_edostawcze_bp_wroclaw_a4

Od pewnego czasu polskie parkingi dla ciężarówek wzbogacają się o kolejny, bardzo zdrowy element, mianowicie publiczne siłownie dla kierowców. Otwierane przez Truckers Life przybytki kultury fizycznej mają służyć oczywiście poprawie zdrowia naszych drogowych profesjonalistów, w tym przede wszystkim rozruszać krążenie, czy też po prostu pozytywnie wpłynąć na kręgosłup. W chwili obecnej w Polsce działa już trzynaście publicznych siłowni tego typu, natomiast już wkrótce na mapie zachodniej części naszego kraju ma pojawić się kolejny obiekt, już po raz drugi ufundowany przez przedsiębiorstwo eDostawcze.pl.

porsche_edostawcze_pendriveGdzie konkretnie powstanie nowa siłownia? No właśnie, o tym tak naprawdę ma być cały ten tekst. Na Facebooku pojawiła się bowiem ankieta, w której można głosować na preferowaną przez siebie lokalizację, przy okazji wygrywając zestaw upominków. Parking, który zbierze najwięcej głosów, otrzyma siłownię, natomiast trzy osoby ze wszystkich głosujących otrzymają m.in. lśniące Porsche 😀

Głosować można do 25 marca, poprzez ankietę dostępną TUTAJ. Losowanie trzech zestawów upominków odbędzie się zaś 31 marca.

edostawcze_konkurs_silownie