UPS nagradza kierowców za jazdę bez wypadków. Rekordzista bezpiecznie przepracował już 52 lata!

ups_nagrody_dla_bezpiecznych_kierowcow_1

UPS na całym świecie zatrudnia około 102 tys. kierowców najróżniejszych pojazdów – od osób zasiadających za kierownicami niewielkich, kurierskich furgonów, aż po kierowców pełnowymiarowych samochodów ciężarowych z naczepami. I właśnie w tego ogromnego grona kierowców regularnie wybierane są osoby, które wyróżniają się szczególnie bez wypadkową karierą. Po przepracowaniu w UPS co najmniej 25 lat bez wzięcia udziału w żadnym wypadku drogowym, którego można było uniknąć, kierowcy otrzymują od firmy „Circle of Honor”, czyli po angielsku „honorowy okrąg”. Jest to specjalna naszywka na firmowy strój, którzy wyróżnia ich sposób innych pracowników i z daleka świadczy po prostu o profesjonalizmie.

Kilka dni temu UPS poinformowało o kolejnym rozszerzeniu grona pracowników noszących na swoich uniformach „Circle of Honor”. Było to rozszerzenie rekordowo duże, przewidujące przyznanie nagród aż 1445 kierowcom. Co ważnie, nie byli to tylko pracownicy ze Stanów Zjednoczonych, lecz także na przykład Kanadyjczycy, Niemcy i mieszkańcy Puerto Rico. Wśród wyróżnionych znalazło się także 41 kobiet, a ponadto kolejne 19 kobiet otrzymało dodatkowe wyróżnienia za przejechanie bez wypadku nie tyle 25 lat, co lat aż 30. Co więcej, specjalną nagrodę otrzymała Ginny Odom ze Stanów Zjednoczonych, na co dzień jeżdżąca ciągnikiem siodłowym z nawet dwiema naczepami – została ona pierwszą kobietą w historii firmy, która przepracowała bez wypadku aż 40 lat!

Na koniec warto jeszcze dodać coś o kierowcy-rekordziście, który w 2014 roku był oficjalnie najbezpieczniej jeżdżącym pracownikiem UPS. Tom Camp, również ze Stanów Zjednoczonych, pracuje dla firmy kurierskiej już od 52 lat, jeździ na co dzień kurierskim samochodem dostawczym i dostarczył w swoim życiu już ponad 5 milionów paczek, cały czas bez wypadku! Dwa lata temu Tom otrzymał naszywkę z dumną liczbą „50”.

ups_nagrody_dla_bezpiecznych_kierowcow_2