„Tydzień TIREM ze świrem” – charytatywna aukcja w ramach WOŚP

tydzien_tirem_ze_swiremJak co roku,  portal aukcyjny Allegro w ramach wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy umożliwia Polakom organizowanie charytatywnych akcji internetowych, z których zysk zostanie przekazany na zakup sprzętu medycznego. Jest to wspaniała możliwość, żeby wesprzeć słuszny cel, a jednocześnie stać się posiadaczami wyjątkowych przedmiotów lub skorzystać z niecodziennych usług. Do grona tych ostatnich należy w tym roku na przykład tygodniowy wyjazd samochodem ciężarowym.

Pozytywnie zakręcony kierowca ciężarówki o allegrowym pseudonimie „kfilter” postanowił wystawić na licytację możliwość spędzenia z nim tygodnia w trasie prowadzącej z Zielonej Góry do Niemiec. Szansą na wyjątkowy wyjazd zainteresowało się dotychczas 11 osób, z których jedna jest gotowa zapłacić za tydzień w trasie 306 zł. Można się jednak domyślać, że już wkrótce na aukcji pojawią się znacznie wyższe oferty, gdyż do jej końca zostało jeszcze 8 dni.

„Tydzień TIREM” wydaje się być wart naprawdę sporych pieniędzy, z uwagi na szczytny cel, a także nieprzeciętne poczucie humoru „świra”, którym aż ocieka opis aukcji. Zapraszam więc do licytowania pod poniższym linkiem: