rekrutuj 40ton665
Opublikowane 4 Styczeń, 2017

Turecki Ford Cargo 1846T zatrzymał się na budynku, na skrzyżowaniu we wsi Kiszkowo pod Gnieznem

Samochód ciężarowy zatrzymany na budynku, to rzecz sama w sobie interesująca. W przypadku zdarzenia, do którego wczoraj doszło pod Gnieznem, było jednak podwójnie ciekawie, jako że ciężarówką tą był turecki Ford Cargo 1846T.

Wszystko wydarzyło we wsi Kiszkowo, krótko przed godziną 19, na skrzyżowaniu zamieszczonym nad tekstem. Jak wstępnie ustalono, turecki zestaw zignorował znak stop i nie ustąpił pierwszeństwa DAF-owi jadącemu drogą wojewódzką nr 197. Doszło do uderzenia, przy którym Ford wypadł z drogi na trawnik, staranował kilka znaków drogowych i zatrzymał się dopiero na budynku mieszkalnym.

Szczęśliwie prędkości nie były duże i kierowcy ciężarówek zostali tylko lekko rani, niezbędną pomoc otrzymując na miejscu. Obyło się także bez naruszenia konstrukcji budynku i ranienia któregokolwiek z jego mieszkańców.

Poniższe zdjęcie opublikowało na Facebooku OSP Kiszkowo:

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 6 komentarzy

  1. Marcin napisał(a):

    Ja tu nie widze nic ciekawego. Widze jedynie tureckiego debila za kierownica nieciekawego forda.

  2. tatar napisał(a):

    ten zestaw jeszcze przed świętami widziałem w sieradzu

  3. Patryk napisał(a):

    NIe sądzę że ta sama , może ale nie musi. Wszystko potwierdziłyby numery rejestracyjne z wszystkich zdarzeń jeśli to te same to gościu jest faktycznie pechowcem albo kupił prawko gdzieś na lewo

Odpowiedz