Trwają zgłoszenia do Master Truck Show 2024 – formularz aktywny do 16 czerwca

W dniach 19-21 lipca odbędzie się tegoroczna edycja zlotu Master Truck Show. Będzie to już dwudzieste wydanie tego wydarzenia, tradycyjnie organizowane w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem.

Wszyscy chętni do wystawienia ciężarówek na zlocie mogą już składać zgłoszenia. Są one przyjmowane do 16 czerwca, za pośrednictwem formularza dostępnego pod tym linkiem. Należy przy tym wskazać informacje na temat swojego pojazdu, uzupełnić je czterema zdjęciami, a także podać podstawowe dane kontaktowe.

Kto dokona zgłoszenia w terminie, ten będzie mógł wjechać na zlot bez ponoszenia dodatkowej opłaty. Za darmo wjedzie też pasażer plus maksymalnie dwie osoby „ekipy do mycia i polerowania”. Dokonanie zgłoszenia i niedotarcie na zlot nie wiąże się z żadnymi negatywnymi konsekwencjami, więc tym bardziej warto taki formularz wypełnić.

Informacyjnie dodam, że co roku na zlot wpuszcza się także ciężarówki nieobjęte wcześniejszymi zgłoszeniami. W ich przypadku pobierana jest jednak dodatkowa opłata (w ubiegłym roku było to 150 złotych), a ponadto trzeba czekać na numer wjazdowy. Zawsze istnieje też prawdopodobieństwo przepełnienia placu i odmowy prawa do wjazdu.

Zdjęcia z ubiegłego roku: Ciężarówki ze zlotu Master Truck Show 2023 – 200 zdjęć z sobotniego poranka (cz. 1) oraz Ciężarówki ze zlotu Master Truck Show 2023 – 200 zdjęć z sobotniego poranka (cz. 2)