transfactor3665
Opublikowane 9 Wrzesień, 2016

Truck Simulatory znowu zostały udoskonalone – wersje 1.25 oraz 1.4 z ciekawymi nowościami już czekają

daf_xf105_ulepszony_ets2_1

Wszyscy miłośnicy gier American Truck Simulator oraz Euro Truck Simulator 2 mogą już pobierać z platformy Steam najnowsze udoskonalenia. W przypadku ATS jest to wersja 1.4, natomiast dla ETS2 wydano wersję o oznaczeniu 1.25. I choć obyło się przy tym bez zupełnie nowych pojazdów, czy innym wielkich premier, to rozgrywka i tak została solidnie ulepszona.

W Euro Truck Simulator 2 można teraz liczyć na zapowiadanego, ulepszonego DAF-a XF105. Wirtualny model zbliżono do oryginału, poprawiając zarówno sam model, jak i tekstury. Pozostałe nowości dotyczą zaś obu gier jednocześnie i skorzystamy z nich niezależnie od tego, czy wolimy jeździć po wirtualnej Europie, czy po wirtualnym zachodzie Stanów Zjednoczonych.

Poniżej: system wybierania naczep

Najciekawszą nowością jest możliwość wybierania sobie naczep przy podejmowaniu zlecenia. Jeśli tylko dany ładunek może być zabrany na pokładzie więc niż jednego modelu lub ewentualnie dany model ma więcej wersji kolorystycznych, każda z wariantów będzie teraz do wyboru. Efekt końcowy jest zaś taki, że jeśli będziemy odpowiednio dobierali ładunki, przez niemalże cały czas możemy jeździć z naczepą o takim samym wyglądzie.

W wersjach 1.4 oraz 1.25 debiutuje też system regulowania kierownicy, który powinien uczynić wygląd pulpitu bardziej realistycznym. A do tego mamy też między innymi sygnał dźwiękowy ostrzegający o niskim ciśnieniu powietrza, czy też tempomat, który nie wyzeruje się po krótkotrwałym wciśnięciu pedału gazu.

Poniżej: regulacja kierownicy

american_truck_simulator_regulacja_kierownicy

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 7 komentarzy

 1. KingOfBelarus napisał(a):

  Odwrotnie, wersja 1.25 dla ETS2, 1.4 dla ATSa

 2. Bolo napisał(a):

  Liczyłem po cichu,że SCS zrobi nam niespodziankę i doda wraz z tym patchem najnowszą Scanię,bo jak wiadomo współpraca studia SCS z tą marką dobrze się układa.No cóż… Oby niedługo pojawiła się w grze.

  • Hellmut napisał(a):

   SCS jak najbardziej dodaje nowe modele ciężarówek producentów występujących w grze, ale dłuuugo nad nimi pracuje i zawsze mija sporo czasu od premiery do implementacji w grze. Renault Range T jest tworzony już od dobrych kilku miesięcy (na blogu chwalili się postępami prac), kiedy pojawi się w grze tego nie wie nikt.

 3. Dawid napisał(a):

  Model 105’tki faktycznie ulepszony jednak czy to nie model który wydał 50 keda jakiś czas temu z małymi poprawkami ? Nie zdziwię się jeżeli niedługo wyjdzie dlc z malowaniem atrap jak to było w modelu 50 keda. Daf jest bardzo czuły,przejeżdżając przez tory można poczuć się jak na Rosji,kto był ten wie o co chodzi:D.

  System Naczep – Fajna sprawa,niby można jeździć z jedną naczepą jeżeli to dobrze zaplanujemy ale nie można mieć tej naczepy dla siebie,większa frajdą byłoby posiadanie jeden naczepy,naprawy jej jak cięzarówki itp.

  System malowań w Oryginalne barwy – Też spoko jednak niektóre malowania na niektórych ciężarówkach wyglądają słabo,w Magnumce przy jednym malowaniu malują się części bocznej szyby (chodzi o ten czarny pasek,Nie wiem jak to się fachowo zwie )

  Ostrzegający o niskim ciśnieniu powietrza – Też spoko,ale gdy powietrze spadnie do 0 czuje się jakbym jeździł krajowymi samochodami – Zgasisz na 5 min nabijasz 20 min 😀

  Miałem nadzieje że jeżeli SCS wypuszcza ulepszonego Dafa to przynajmniej znajdzie się miejsce na trąby,jednak ciągle trzeba montować je na rurce ,fajnie że coś robią jednak sporo pracy przed nimi ;)…

  • monty napisał(a):

   Zgadza się,to jest model który zrobił 50 keda.Nie wiem czym czy wiesz,ale 50 keda jest od niedawna oficjalnym pracownikiem SCS.Dawniej robił mody niezależnie,a teraz jest współtwórcą gry.

   • Dawid napisał(a):

    Jasne że 50k pracuje w SCS wiadomo od dawna,tylko jeżeli biorą jego model powinni wrzucić go w całości ze wszystkimi dodatkami które miał,ale rozumiem że niedługo pojawi się DAF Tuning Pack :D…

Odpowiedz