Truck Show 2019 w Nowym Stawie nieopodal Malborka – wydarzenie transportowe oraz charytatywne

W dniach 24-26 maja, w Nowym Stawie nieopodal Malborka, odbędzie się już trzeci zlot samochodów ciężarowych z serii Truck Show. Połączy on typowo transportowe atrakcje z wydarzeniem o charakterze rodzinnym i charytatywnym.

W Nowym Stawie nie zabraknie tuningowanych ciężarówek, pokazów dodatkowego oświetlenia, osób znanych z mediów społecznościowych, a nawet rozegrany zostanie mecz piłki nożnej między kierowcami a przedstawicielami służb kontrolnych. Pojawi się też część muzyczna, za którą odpowiadał będzie DJ Hazel.

Jeśli natomiast chodzi o dodatkowy wymiar imprezy, to organizatorzy nawiązali współpracę z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę, do 2016 roku znaną jako Fundacja Dzieci Niczyje. Z tego też powodu na imprezie odbędą się licytacje oraz zbiórki środków przeznaczonych na cele charytatywne.

Pozyskane w ten sposób fundusze mają zostać wykorzystane na adaptację dodatkowego piętra w fundacyjnej placówce w Starogardzie Gdańskim. Wygospodarowana w ten sposób przestrzeń ma pozwolić na jeszcze bardziej rozbudowaną pomoc psychologiczną, prawną i medyczną dla dzieci pokrzywdzonych przestępstwami.

Z myślą o najmłodszych przygotowano także świętowanie dnia dziecka. Przygotowane w tym celu atrakcje, takie jak malowanie buziek i zabawy w dmuchanych zamkach, będą dostępne w sobotę 25 maja, między godziną 10 a 18.

Dodatkowe informacje:

1. Wstęp na zlot jest płatny. Ceny biletów, w zależności od ilości dni oraz ilości osób, wahają się między 10 a 20 złotych.

2. Osoby chcące zaprezentować swoją ciężarówkę powinny wypełnić internetowy formularz zgłoszeniowych.

Zarówno zakupu biletu, jak i zgłoszenia ciężarówki, można dokonać na stronie internetowej organizatora, tutaj.

Plakat informacyjny: