OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 23 Czerwiec, 2015

Truck Mechanic Simulator, czyli nowa, bardzo prosta gra dla miłośników samochodów ciężarowych

truck_mechanic_simulator_gra

W polskich sklepach można znaleźć kolejną grę dla miłośników ciężkiej motoryzacji. Tą nową propozycją jest Truck Mechanic Simulator, czyli jak sama nazwa wskazuje, symulator warsztatu wyspecjalizowanego w samochodach ciężarowych. Czy jednak warto zwrócić na coś takiego uwagę, a następnie wydać jeszcze 30 złotych na zakup? Gra jest generalnie bardzo prosta, choć zapewne pewnej grupie użytkowników na pewno dostarczy trochę rozrywki. Dla niezdecydowanych zamieszczam natomiast film pokazujący jak Truck Mechanic Simulator wygląda w praktyce. Film jest co prawda w języku angielskim, ale w polskich sklepach dostępna jest także polska wersja językowa gry.

TimoCom – Łączymy ładunki z pojazdami.

To może Cię zainteresować:

Ten wpis ma 9 komentarzy

 1. Stasz napisał(a):

  Euros-pedytor simulation, kto jest za ? 🙂

  • Stasz napisał(a):

   Euro-Spedytor Simualtion

   • Bolo napisał(a):

    Pomysł ciekawy,ale musiała być to gra w której do wykonania by się solidnie przyłożono we wszystkich szczegółach. Większość symulatorów poniosło klęskę,bo były to gry robione byle jak,na odpiernicz.Jednak pewnym wytłumaczeniem może być to,że robią je zwykle małe studia dysponujące niewielkim budżetem oraz małą liczbą personelu.

    • Adamek123 napisał(a):

     a Euro Truck Simulator 2 ? gra dopracowana w najmniejszych szczegółach i cały czas się rozwija

     • Bolo napisał(a):

      Kolego bez przesady,że ETS 2 taki genialny. Po pierwsze gra jak wyszła miała o wiele za małą mapę. To co jest w dodatkach Ekspansja Polska i Skandynawia powinno być w momencie premiery gry jeszcze w 2012 roku skoro to jak nazwa sugeruje jest ”Euro Truck Simulator”. Do tego dochodzi jeszcze bardzo marna optymalizacja. Dopiero w tym roku twórcy wprowadzili 64-bitową odmianę gry, oraz ulepszyli nieznacznie silnik graficzny.Również było sporo błędów z ruchem ulicznym,szczególnie w miastach.Kierowcy pojazdów AI dziwnie się jakoś zachowywali,często dochodziło do kolizji nawet jak jechałeś prawidło,zgodnie z przepisami.Oczywiście chwała twórcom,że grę rozwijają i usuwają błędy na bieżąco jednak wiele z nich powinno zostać usuniętych jeszcze przed wprowadzeniem gry na rynek.

     • adamek123 napisał(a):

      wiem rozumiem nie jest genialny i tego nie napisałem ale również istnieje tajkie coś jak kategoria mod jeżeli cos nie ejst dopracowane to dopracuwują to mody a jak mapy są za małe to istnieją mody na mapy sam jeżdżę na DLC PL i SKA i również promods i poland rebuilding
      Pozdrawiam

 2. Harry napisał(a):

  Ja już gram od tygodnia. Przeszedłem chyba około połowy wszystkich misji i jest całkiem nieźle jak na budżetową grę.Wada to brak licencji na ciężarówki w związku z czym zamiast Scanii jest Stania, zamiast Peterbilt’a jest Petrobit,albo Reno zamiast Renault 🙂 Nie przeszkadza to jednak tak bardzo. Nie jest to wybitna gra,ale można trochę czasu jej poświęcić.

 3. krcr napisał(a):

  I tak nie przebije Gearhead Garage 🙂

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.