Truck Assistance – oferta dla ciężarowych flot od Europ Assistance Polska

Europ Assistance Polska wraz z UNIQA TU opracowały nowy program ochrony dla flot pojazdów ciężarowych. Truck Assistance to program ubezpieczenia wraz z całodobowymi usługami assistance w trzech wariantach: Truck Standart, Truck Komfort i Truck Premium.

Oferta skierowana jest do firm posiadających minimum 10 pojazdów, które są lub będą ubezpieczone w UNIQA w zakresie OC lub AC. Ochroną można objąć ciężarówki o DMC od 3,5 do 44 ton, które nie są starsze niż 15 lat, a także oczywiście przyczepy i naczepy.

W ramach oferty Truck Standard, poszkodowani kierowcy mogą liczyć na usprawnienie pojazdu, holowanie lub podnoszenie, a także parkowanie pojazdu na strzeżonym parkingu. Kierowcy mają również do dyspozycji pomoc w tłumaczeniu telefonicznym oraz mogą skorzystać z całodobowej infolinii, gdzie uzyskać mogą informacje na temat lokalizacji stacji obsługi i napraw, sytuacji na drogach i przejściach granicznych, a także lokalizacji szpitali, aptek, hoteli i stacji paliw.

Z kolei warianty Truck Komfort oraz Truck Premium, gwarantują pomoc zarówno w Polsce, jak i w pozostałych krajach europejskich. Ponadto, warianty te różnią się przede wszystkim sumami ubezpieczeń i gwarantują pomoc nie tylko w sytuacji wypadku samochodowego, ale też w razie awarii pojazdu lub jego kradzieży.