Trochę YouTube żeby przetrwać piątek, czyli zawracanie, hamulce Volva VN i Actros SLT

Jest piątek, godzina 9:06, czyli już za kilka godzin większość ludzi będzie mogła odetchnąć i stwierdzić, że nareszcie nadszedł weekend. Jak jednak powszechnie wiadomo, piątkowe „kilka godzin” potrafi ciągnąć się w nieskończoność, dlatego też warto mieć w zanadrzu kilka ciekawych filmików z YouTube, które skutecznie umilą pracę.

Nagrań przedstawiających makabryczne wypadki na drogach Rosji można znaleźć w „internetach” naprawdę mnóstwo. Poniższy film z wideorejestratora byłby ich kolejnym przykładem, gdyby nie fakt, że kierowca Volva VN wykazał się świetnym refleksem, nie pisał akurat smsa, zaś jego pojazd miał wyjątkowo sprawne hamulce.

Nowy Transit w największej konfiguracji to naprawdę kawał samochodu. Jego ładownia liczy 15 m3, co okazuje się wystarczającą przestrzenią, aby zawrócić tam najmniejszym samochodem świata…

Jeśli już jesteśmy w temacie zawracania – wykonując ten manewr lepiej upewnić się, że nasze drzwi są dobrze zamknięte. Lub chociaż zapiąć pasy…

Na koniec natomiast mam krótkie nagranie od Mercedesa, na którym widzimy premierę nawego Actrosa SLT. Więcej na temat tego potężnego pojazdu można przeczytać TUTAJ.