rekrutuj 40ton665
Opublikowane 19 Lipiec, 2017

Toyota Hilux ma nową najbogatszą wersję Selection, która jest dwukolorowa i ma liczne opcje

toyota_hilux_selection_2017_1

Ta dwukolorowa Toyota Hilux wygląda niczym dzieło miłośników tuningu. Okazuje się jednak, że zdjęcie prezentuje Toyotę całkowicie fabryczną, skonfigurowaną w nowej, najbogatszej wersji wyposażeniowej Selection.

Jak twierdzi Toyota, Hilux Selection ma oferować “ekskluzywne rozwiązania stylistyczne i bogate wyposażenie”. W kwestii tych pierwszych mamy więc do wyboru trzy dwukolorowe schematy malowania – biało-czarny, czerwono-czarny oraz niebiesko-czarny. Do tego dochodzi też czarne orurowanie, dalekosiężne reflektory z diód LED, osłonę silnika z 5-milimetrowej blachy, dwukolorowe felgi oraz stopnie boczne z czarnymi nakładkami. Czy wygląda to ciekawie? Jak najbardziej. Czy “ekskluzywnie”? Osobiście nie mogę powstrzymać się przed stwierdzeniem, że czarno-biały pickup z LED-ami na czarnych rurach jest równie “ekskluzywny”, co paprykarz szczeciński.

Lepiej jest z wyposażeniem. Tutaj wersja Selection faktycznie oferuje trochę wygody, w postaci 7-calowego systemu multimedialnego, skórzanej tapicerki, podgrzewanych foteli, chłodzonego schowka, systemu zdalnego rozpoznawania kluczyka, czy też kamery cofania. Ponadto mamy też systemy elektroniczne, uruchamiające automatyczne hamowanie awaryjne, rozpoznające znaki drogowe, wykrywające zmęczenie kierowcy i pilnujące pasa ruchu.

Cena Toyoty Hilux wersji Selection to co najmniej 179 880 złotych. Pod maską pracuje aż 2,4-litrowy diesel o mocy 150 KM, połączony z manualną lub automatyczną przekładnią.

toyota_hilux_selection_2017_2

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 2 komentarzy

  1. 13.60 napisał(a):

    Niestety.Co się nie napisze na tak to i tak nie zmieni faktu, że to auto nie ma silnika.
    To po co komu pickup bez możliwości spełnienia roli dla jakiej powstają pickup?
    No chyba,że lans marketowy……

  2. Olik napisał(a):

    Szkoda że to auto nie ma czym jechać, ten silnik to żart

Odpowiedz