Jakie systemy pracy oferuje firma LINK – od nowego 2/1 po 4-dniowe wyjazdy do Holandii i z powrotem

Publikacja na zamówienie

Do floty firmy LINK nieustannie dołączają nowe ciągniki. Odbierane Volva FH oraz Renault Gamy T nie tylko odmładzają park maszyn, ale też mają znacząco go powiększyć. To natomiast oznacza, że firma prowadzi duży nabór kierowców.

Co konkretnie LINK może zaoferować osobom, które szukają pracy na trasach międzynarodowych? Firma podkreśla, że stoi frontem do kierowców, zapewniając im elastyczne warunki pracy oraz pełen wybór systemów pracy. Dlatego też właśnie wprowadzono nowy system 2/1, zapewniający więcej wolnego czasu i wzbudzający duże zainteresowanie kierowców.

Niemniej jednak oprócz nowego systemu, firma LINK prowadzi obecnie rekrutację na kilka systemów w zależności od preferencji różnych kierowców. Poniżej pełna lista systemów, na które prowadzi się obecnie rekrutację. Każdy z nich przewiduje jazdę w pojedynczej obsadzie.

2 na tydzień ( 2/1 ) – 2 tygodnie w trasie, 7 dni w domu;

2 na weekend –niecałe 2 tygodnie (bez ostatniego weekendu) w trasie, 2 dni w domu, zjazd w piątek wyjazd poniedziałek, zjazd w sobotę wyjazd we wtorek;

3 na tydzień ( 3/1 ) – 3 tygodnie w trasie, 7 dni w domu;

4 na tydzień ( 4/1 ) – niecałe 4 tygodnie w trasie, 7 dni w domu;

6 na dwa ( 6/2 )– niecałe 6 tygodni w trasie, 14 dni w domu;

Są jeszcze dwa kolejne systemy, na które firma LINK ma obecnie komplet kierowców. Niemniej zawsze istnieje możliwość, że pojawią się wolne miejsce, umożliwiając podjęcie pracy na jednym z poniższych układów:

Stałe trasy do Holandii/Belgii, obsada podwójna – wahadło do Holandii/Belgii i z powrotem, 2/3 dni w trasie i 1 dzień w domu;

Stałe trasy do Holandii/Belgii, obsada pojedyncza – wahadło do Holandii/Belgii i z powrotem, 4 dni w trasie i 1-2 dni w domu.


Osoby zainteresowane przejściem do firmy LINK i przemierzaniem Europy w jednej z nowych ciężarówek, proszone są o kontakt pod numer telefonu + 48 22 769 69 09 lub adres e-mail rekrutacja@linktransport.eu.

Dodatkowe informacje można znaleźć pod następującymi adresami:
http://www.linktransport.eu/pl/kariera/aktualnie-poszukujemy
https://www.facebook.com/linktransport.eu/