System rezerwowania monitorowanych parkingów od Bosch Security Systems – zaplanuj bezpieczną trasę

Bosch Security Systems opracował nowy program, mający umożliwić zdalną rezerwację miejsc na parkingach oraz wideomonitoring pojazdu podczas postoju. Oba rozwiązania mają przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa przewożonego towaru, a także zmniejszenia stresu towarzyszącemu pracy kierowców samochodów ciężarowych.

parking_Bosch_Security_SystemsCałe przedsięwzięcie opiera się na współpracy między parkingami wyposażonymi w system wideomonitoringu oraz ośrodkami interwencyjnymi pełniącymi także funkcje usługowe i dozorowe. System monitoringu i ośrodki interwencyjne zapewnia firma Bosch, która ofertuje również platformę informacyjną i rezerwacyjną. Platforma ta umożliwia wybranie miejsca parkingowego jeszcze przed wyruszeniem w trasę lub już w trakcie podróży i uniknięcie w ten sposób długiego poszukiwania miejsca do zaparkowania czy konieczności postoju w niebezpiecznej okolicy.

Rezerwacja miejsc parkingowych możliwa jest za pomocą dostępnego w języku polskim, niemieckim i angielskim portalu: www.bosch-secure-truck-parking.com. Obecnie do dyspozycji kierowców jest sto miejsc na trzynastu parkingach w Niemczech. Liczba dostępnych w ofercie parkingów będzie jednak zwiększana.