OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 16 Październik, 2014

Świetnie zmodyfikowane Renault T520 dostępne w salonie, czyli limitowana wersja z niemieckiego rynku

renault_t520_torpedo_uhl_limitowane_1

Firma Uhl Trucks, jedno z niemieckich przedstawicielstw Volvo Trucks oraz Renault Trucks, postanowiła sprowadzić do sprzedaży limitowaną edycję Renault serii T o nazwie “Torpedo”. Ciężarówkę można zamówić niczym najzwyklejszą “Renówkę”, otrzymując w ten sposób możliwość wyjechania wyjątkowo atrakcyjnym pojazdem prosto z salonu.

Czym szczególnym wyróżnia się Renault serii T od Uhl Trucks? Jest to ciągnik siodłowy 4×2 w topowym wydaniu z wysoką kabiną, który pomalowano na nietypowy kolor i dorzucono do tego kilka przemyślanych dodatków. Jestem facetem i oczywiście znam tylko szesnaście kolorów, więc trudno mi powiedzieć z jaką konkretnie barwą mamy tutaj do czynienia. Jedno jest pewne – ten “ciemny” kolor idealnie komponuje się z agresywnym designem nowego Renault. Jeśli zaś chodzi o dodatki, to mamy tutaj cztery dodatkowe reflektory (ilość zgodna z niemieckimi przepisami), pomarańczowe oświetlenie ostrzegawcze, ciemne orurowanie pod zderzakiem obniżające optycznie nadwozie, a także zabudowę tylnego podestu z gładkimi osłonami międzyosiowymi. Do tego dochodzą polakierowane felgi, przepiękny wydech umieszczony po lewej stronie podwozia, a także zabudowa z przyłączami do naczepy.

Kurcze, naprawdę genialnie im to wyszło! Gdyby ktoś miał więc worek pieniędzy i marzył o nowym, efektownym aucie, nie mając jednocześnie czasu na bawienie się w modyfikacje, zapraszam do miejscowości Hemmingstedt, gdzie swoją siedzibę ma Uhl Trucks.

renault_t520_torpedo_uhl_limitowane_2 renault_t520_torpedo_uhl_limitowane_3 renault_t520_torpedo_uhl_limitowane_4 renault_t520_torpedo_uhl_limitowane_5

Ten wpis ma 2 komentarzy

  1. Hrumol napisał(a):

    Fakt wygląda genialnie! Dla mnie to po prostu ciemny brąz. Te czarne dodatki (rury ogólnie rzecz biorąc – łącznie z wydechem – to przecież też rura) robią robotę.

    Mam skojarzenia z czarną Wołgą albo jakimś czarnym wzmocnionym BMW. W wersji Uhl Trucks to jeden z tych wozów, przed którym kierowcy zjeżdżają na prawy pas.

  2. esgeo napisał(a):

    Jest prawie tak atrakcyjna jak ta Renia co ostatnio wyszła na 20 lecie Renault w Polsce…

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.