Świetnie zmodyfikowane Renault T520 dostępne w salonie, czyli limitowana wersja z niemieckiego rynku

renault_t520_torpedo_uhl_limitowane_1

Firma Uhl Trucks, jedno z niemieckich przedstawicielstw Volvo Trucks oraz Renault Trucks, postanowiła sprowadzić do sprzedaży limitowaną edycję Renault serii T o nazwie „Torpedo”. Ciężarówkę można zamówić niczym najzwyklejszą „Renówkę”, otrzymując w ten sposób możliwość wyjechania wyjątkowo atrakcyjnym pojazdem prosto z salonu.

Czym szczególnym wyróżnia się Renault serii T od Uhl Trucks? Jest to ciągnik siodłowy 4×2 w topowym wydaniu z wysoką kabiną, który pomalowano na nietypowy kolor i dorzucono do tego kilka przemyślanych dodatków. Jestem facetem i oczywiście znam tylko szesnaście kolorów, więc trudno mi powiedzieć z jaką konkretnie barwą mamy tutaj do czynienia. Jedno jest pewne – ten „ciemny” kolor idealnie komponuje się z agresywnym designem nowego Renault. Jeśli zaś chodzi o dodatki, to mamy tutaj cztery dodatkowe reflektory (ilość zgodna z niemieckimi przepisami), pomarańczowe oświetlenie ostrzegawcze, ciemne orurowanie pod zderzakiem obniżające optycznie nadwozie, a także zabudowę tylnego podestu z gładkimi osłonami międzyosiowymi. Do tego dochodzą polakierowane felgi, przepiękny wydech umieszczony po lewej stronie podwozia, a także zabudowa z przyłączami do naczepy.

Kurcze, naprawdę genialnie im to wyszło! Gdyby ktoś miał więc worek pieniędzy i marzył o nowym, efektownym aucie, nie mając jednocześnie czasu na bawienie się w modyfikacje, zapraszam do miejscowości Hemmingstedt, gdzie swoją siedzibę ma Uhl Trucks.

renault_t520_torpedo_uhl_limitowane_2 renault_t520_torpedo_uhl_limitowane_3 renault_t520_torpedo_uhl_limitowane_4 renault_t520_torpedo_uhl_limitowane_5