OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 16 Kwiecień, 2015

Specjalna nawigacja dla kierowców betoniarek – telefon lub tablet ostrzeże teraz przed wywrotką

nawigacja_dla_betoniarek_renault_Mixer_Rollover_Alert_1

Renault Trucks rozszerzyło swoją nawigację dla samochodów ciężarowych Nav’Truck o niecodzienną funkcjonalność. Program nawigacyjny będzie teraz mógł… ostrzegać kierowców m.in. betonomieszarek o miejscach, w których ich pojazd może niebezpiecznie się przechylić. A wszystko po to, aby ułatwić pracę na pojazdach o bardzo wysoko położonym środku ciężkości.

Nav’Truck z funkcją Mixer Rollover Alert ma łączyć dane dotyczące prędkości pojazdu, stopnia jego załadowania oraz typu przewożonego ładunku z informacjami na temat topografii terenu. Kiedy po przeanalizowaniu ich nawigacja stwierdzi, że istnieje zagrożenie wywrócenia pojazdu lub też zbliżająca się przeszkoda drogowa będzie wymagała poważnego zmniejszenia prędkości i szczególnej uwagi, jej interfejs rozświetli się na pomarańczowo lub na czerwono.

Przypomnijmy, że Nav’Truck to nawigacja sygnowana przez Renault Trucks, którą za 99 euro można kupić na telefony z systemami Android lub iOS. Jeśli zaś chodzi o samą aplikację dla betoniarek, Mixer Rollover Alert, to do 30 czerwca można kupić ją za promocyjne 9,99 euro, po czym cena wzrośnie do 199 euro.

nawigacja_dla_betoniarek_renault_Mixer_Rollover_Alert_2


Ten wpis ma 0 komentarzy

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.