rekrutuj 40ton665
Opublikowane 11 Sierpień, 2017

Śmieciarka przewróciła się na samochód osobowy – pięć osób zginęło w “sprasowanym” wraku

W tym tygodniu mieliśmy już jedną tragedię, w której samochód ciężarowy przewrócił się i przygniótł auto osobowe. Po zdarzeniu ze Śląska czas jednak na kolejną tego typu historię, tym razem pochodzącą z Niemiec. Tam, w mieście Nagold, pod przewróconą “śmieciarką” zginęło dzisiaj aż pięć osób.

Śmieciarka marki MAN z jakiegoś powodu wjechała na skrzyżowanie zbyt dużą prędkością. 26-tonowy pojazd przewrócił się więc na lewy bok, wpadając bezpośrednio na samochód osobowy. Tym jechało aż pięć osób, w tym rodzina z dwójką dzieci. Niestety, w starciu z tak ciężkim pojazdem o sztywnej zabudowie nie mieli oni żadnych szans. Całą piątka zginęła więc na miejscu, a sam samochód – jak podali strażacy – został dosłownie sprasowany.

Kierowca MAN-a oraz jego pomocnik doznali tylko niegroźnych obrażeń. Z uwagi na doznany szok obaj panowie trafili jednak do szpitala. Dlaczego natomiast doszło do tego zdarzenia? Jak podają niemieckie media, nie wyklucza się problemów technicznych z ciężarówką.

Poniżej widzicie śmieciarkę już po podniesieniu:

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 7 komentarzy

 1. Tołdi napisał(a):

  Tia…Problem techniczny w nowej śmieciarce…Bardzo wyrozumiali ci policjanci!

 2. marek napisał(a):

  W Polsce to było wyrażenie dnia w TV i winny kierowca który jest młody i głupi

 3. Prorok napisał(a):

  Tak u niemca problem z ciężarówką, a jak by to było w Polsce to już winny byłby kierowca

 4. Misza napisał(a):

  Nie wierzę,takie rzeczy to się dzieja tylko na filmach. Szok.

 5. Tołdi napisał(a):

  Fizyka, a konkretnie siła odśrodkowa, w tym wypadku przewracająca zestaw na bok, czyli że było zbyt szybko w zakręcie i nic poza tym!

Odpowiedz