rekrutuj 40ton665
Opublikowane 16 Sierpień, 2017

Sklep internetowy z ciężarówkami Renault Trucks znowu rozszerzył ofertę, tym razem o dwie “Masterki”

sklep_internetowy_renault_holandia_2017_1

W nawiązaniu do tekstu:

Oto pierwsze Renault Trucks T460 zamówione przez internet, w czasie nocnej przerwy w trasie

Dwa lata temu Renault Trucks wystartowało z wyjątkowym eksperymentem – w Holandii zaczął działać pierwszy w Europie sklep internetowy z ciężarówkami, pozwalający zamówić nowy pojazd bez wychodzenia z domu, z biura, czy też z kabiny. Francuski producent zapowiedział wówczas, że w ramach rozwoju tego pilotażowego projektu oferta będzie rozszerzana. Teraz więc czas na kolejne takie rozszerzenie, w ramach którego do ciągników siodłowych oraz “solówek” dojdą także auta dostawcze.

Tak wygląda proces zamawiania:

sklep_internetowy_renault_holandia_2017_2

Nowa oferta holenderskiego sklepu to model Master, dostępny w dwóch wariantach. Są to auta z jednolitym nadwoziem, w wersjach L2H2 oraz L3H2. Do tego dochodzi też możliwość wybrania jednego z dwóch silników – 2.3 dCi o mocy 130 lub 145 KM. Ponadto, podobnie jak w przypadku ciężarówek, klient może otrzymać swoją “Masterkę” wraz z pakietem usług posprzedażnych, jak na przykład finansowanie przez leasing.

Wraz z rozszerzeniem oferty Renault Trucks dodało też do swojego sklepu funkcję czatu. Zamawiając samochód możemy więc skonsultować nasz wybór ze specjalistą, który ułatwi nam wybór konfiguracji. Kiedy natomiast sklep tego typu trafi do innych krajów? Tego niestety nadal nie wiadomo.

A tak cała oferta sklepu wygląda na dzień dzisiejszy:

  1. Ciągnik siodłowy typu T430 4×2,
  2. Ciągnik siodłowy typu T460 4×2,
  3. Ciągnik siodłowy typu T480 High 4×2,
  4. Ciągnik siodłowy typu T460 6×2,
  5. 19-tonowe podwozie typu D 12,
  6. Samochód dostawczy Master 130,
  7. Samochód dostawczy Master 145.
WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 0 komentarzy

Odpowiedz