Seria wywiadów ze specjalistami od transportu, przekazywanych na żywo przez Facebooka

timocom_rozmowy_z_ekspertami

W przyszły czwartek oraz piątek, a więc 9 oraz 10 listopada, będzie można wysłuchać wywiadów ze specjalistami z branży transportowej. Będą one przekazywane na żywo, za pośrednictwem Facebooka. Wszystko odbędzie się na targach TransPoland Translogistica 2017 w Warszawie, a organizatorem przedsięwzięcia jest firma TimoCom.

Założenie jest następujące – wyjaśnić transportowcom szczególnie zagmatwane przepisy i poruszyć najbardziej nurtujące problemy. Dlatego też wśród rozmówców znajdziemy prawnika, dyrektora firmy ubezpieczeniowej oraz prezesa dużej firmy transportowo-spedycyjnej.

Prawnikiem będzie Łukasz Chwalczuk – partner w Kancelarii prawnej Iuridica. Opowie on o tym, jak daleko sięga odpowiedzialność przewoźnika za towar, na co zwracać uwagę w kontaktach z nadawcą i odbiorcą oraz jak radzić sobie, gdy dojdzie do uszkodzenia lub utraty towaru. Specjalista od ubezpieczeń to Mirosław Siech – dyrektor Lutz Assekuranz Polska. Wyjaśni on czym charakteryzuje się odpowiednia polisa OCP, na czym nie warto oszczędzać i na co zwrócić uwagę, żeby polisa nie była tylko bardzo drogim świstkiem papieru. Hubert Szawaryński, prezes zarządu w firmie Hit Transport, opowie zaś o radzeniu sobie z brakami kadrowymi wśród kierowców

Wszyscy trzej panowie postarają się też odpowiedzieć na nadesłane pytania. Jeśli więc nurtuje Was jakaś kwestia, swoje pytanie możecie przesłać na adres marketing.pl@timocom.com.

Rozmowy będą transmitowane na żywo poprzez facebookowy fanpage firmy TimoCom, dostępny tutaj. Poniżej zamieszczam zaś terminarz wszystkich rozmów.

9.11 (czwartek)

10:00-10:30 – rozmowa z panem Łukaszem Chwalczukiem

11:30-12:00 – rozmowa z panem Hubertem Szawaryńskim

10.11 (piątek)

11:00-11:30 – rozmowa z panem Mirosławem Siechem

Mogą występować przejściowe problemy z dostępem do komentarzy na urządzeniach mobilnych oraz podczas korzystania z przeglądarki Firefox. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu.