rekrutuj 40ton665
Opublikowane 2 Listopad, 2017

Scania S500 Highline po typowo francuskim tuningu, z ciekawą dokładką zderzaka za 450 euro

Typowo francuski stylu tuningu, polegający na malowaniu kompletnego samochodu aerografem, żyje i ma się dobrze. Za sprawą ciągnika z firmy Transports Beau można zobaczyć, jak modyfikacje tego typu wyglądają na nowej Scanii serii S. Ten francuski przewoźnik zmodyfikował bowiem nową Scanię S500 Highline, sięgając przy tym po motywy z gry komputerowej Assassin’s Creed.

Malowanie to klasyka gatunku – dół nadwozia jest w ciemniejszym odcieniu niż góra, na bokach mamy wizerunki wirtualnych postaci. We wnętrzu jest już jednak znacznie ciekawiej. Skóra oraz liczne plastiki wnętrza mają imitować marmur, w podświetlonych gablotach zamknięto elementy znane z gry komputerowej, a na desce rozdzielczej pojawiło się nowe centrum multimedialne, o uniwersalnym rozmiarze 2DIN.

spojler_pod_zderzak_scania_serii_s

Pewien bardzo ciekawy element znajdziemy też na zewnątrz. Jest to spojler pod zderzakiem, zaprojektowany typowo dla nowych Scanii i obniżający nadwozie niemalże do ziemi. Według francuskiego sklepu Salmon Custom Consult, element ten kosztuje 450 euro i na życzenie może zostać doposażony w dalekosiężną belkę LED. Pozostaje tylko pytanie jak nie urwać tego na drodze 😉

W wykonaniu opisywanego pojazdu uczestniczyły firmy Special Interior, Vlastuin Truckopbouw oraz wspomniane Salmon Custom Consult. A poniżej możecie zobaczyć zdjęcia:A tak to wyglądało w czasie prac:

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 4 komentarzy

 1. Piotr napisał(a):

  Piekna. Tylko ten spojler to urwie na pierwszej kolejinie

 2. st napisał(a):

  cacuszko

 3. kiero napisał(a):

  ta firma ma chyba wszystkie ciagniki tak pomalowane,,,, kilka razy udalo mi sie je spotkac na drogach F kazdy zawsze bylw tej tonacji kolorow,,,,, ale trzeba przyznac ,ze oko cieszy,,,

 4. JacekKaszuby i napisał(a):

  Noz takim zderzakiem to na podworko nie wjade 🙂
  Tuning kwestia gustu…

Odpowiedz