rekrutuj 40ton665
Opublikowane 17 Wrzesień, 2017

Scania R730 upamiętniająca Bitwę pod Grunwaldem otrzymała tytuł Pomorskiej Miss Scania 2017

pomorska_miss_scania_2017_zwyciezca

Scania R730 z firmy Kacpi Logistic, upamiętniająca zwycięską Bitwę pod Grunwaldem, otrzymała tytuł Pomorskiej Miss Scania 2017. Ciągnik z Nidzicy pokonał przy tym niemal 50 innych pojazdów, wśród których też nie brakowało ciekawych przykładów tuningu.

Ta historycznie pomalowana ciężarówka była już przeze mnie opisywana, w tym artykule. Od ubiegłego roku samochód nieco się jednak zmienił, otrzymując przednie orurowanie oraz nakładki na reflektory. Jeśli zaś chodzi o malowanie, to przypomnę, że przedstawia ono wydarzenia z 1410 roku. Na lewym boku kabiny mamy wizerunek wojsk polskich, natomiast na prawym znajdują się wojska krzyżackie. Nie brakuje też ciekawie wystylizowanego loga firmy oraz ogromnego polskiego sztandaru, wymalowanego na atrapie chłodnicy

Na koniec dodam jeszcze kilka słów o samym zlocie. Odbył się on wczoraj w południe, a na zakończenie zorganizowano konwój ciężarówek ulicami Trójmiasta. Na miejscu obecne były zarówno samochody po tuningu, jak i najnowsze pojazdy demonstracyjne. Wszystko to można zobaczyć poniżej, na filmie opublikowanym przez portal Trojmiasto.pl:

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 2 komentarzy

  1. mike napisał(a):

    dla mnie jest śmiesznym fakt, że ludzie którzy włożyli dużo pracy w starsze auta np Baca, Banucha i wiele innych nie są docenieni, nie sztuką jest kupić nowe auto, założyć kangur halogeny i dać artyście do pomalowania… tak jak w zeszłym roku wygrał Repiński, bo co ? bo jest dobrym klientem Scanii ? bo na moje pomalowanie nowego auta aerografem nie jest warte pierwsze miejsca.

Odpowiedz