OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 5 Luty, 2018

Scania przygotuje autopiloty wspólnie z Chińczykami – zawiązano współpracę z Haylion Technologies

17323-007

W nawiązaniu do tekstu:

Chińska firma będzie testowała autopiloty na amerykańskich drogach

Ledwie kilka dni temu pisałem o współpracy między amerykańskim Peterbiltem a chińskim producentem “autopilotów”. Dzisiaj mam już kolejną historię tego typu, tym razem ze Scanią w roli głównej.

Scania pochwaliła się nawiązaniem współpracy z chińskim przedsiębiorstwem Haylion Technologies. Firmy mają wspólnie pracować nad systemami automatycznego sterowania, przeznaczonymi przede wszystkim do ruchu miejskiego. Ponadto Scania oraz Haylion Technologies wspólnie popracują nad silnikami elektrycznymi oraz systemami łączności bezprzewodowej.

Prawdziwą specjalnością Haylion Technologies są autopiloty wykorzystywane w autobusach komunikacji miejskiej. Firma testuje takie urządzenia już od ubiegłego roku, na terenie miasta Shenzhen, tuż przy granicy z Hongkongiem.

TimoCom – Łączymy ładunki z pojazdami.

To może Cię zainteresować:

Ten wpis ma 4 komentarzy

 1. Obsrwator napisał(a):

  W nawiązaniu do artykułu o nagrodzie dla Freightliner Cascadia za najlepszy design. Gdyby ta Scania trafiła pod ocenę amerykańskich jurorów, to prawdopodobnie kilku z nich musiałoby po jej ujrzeniu skorzystać z opieki psychoterapeuty.

 2. adad napisał(a):

  Ale w tej scanii Kabina,,,, maskara- jak by na bezczelnego UCELI 1m od wysokiej budy i zrobili niską,,,, nie chciało się widać projektantom w scanii posiedzieć nad mniejszymi cięzarówkami….. MASAKRA, wstyd tym jeździć.

 3. Felo napisał(a):

  Wygląda jak by matka jej nie kochała.

 4. Kubasuperrrr napisał(a):

  Nic dziwnego, że podjęli współpracę z Chińczykami, skoro ta Scania wygląda jak Chińczyk xDD

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.