rekrutuj 40ton665
Opublikowane 25 Maj, 2017

Scania chce pobić rekord świata w ilości pojazdów na zlocie – aby tego dokonać, potrzeba 400 ciężarówek

scania_bicie_rekordu_wielka_brytania

“Największa ilość ciężarówek tej samej marki zebrana w jednym miejscu” – światowy rekord pod tym tytułem zamierza pobić w lipcu firma Scania. A konkretnie mówimy tutaj o brytyjskim przedstawicielstwie Scanii, jako że rekord będzie bity właśnie na Wyspach, przy okazji zlotu Convoy in the Park.

Impreza zaplanowana na 22 oraz 23 lipca odbędzie się na torze wyścigowym Donington Park i ma zebrać samochody ciężarowe wszystkich marek, na czele z pojazdami tuningowanymi oraz klasykami. Jak to jednak na zlotach bywa, znakomitą część wystawy będą zapewne stanowiły Scanie, jako że miłośnicy tej marki są przy takich przedsięwzięciach szczególnie aktywni. Brytyjskie przedstawicielstwo marki przewiduje więc, że samochodów tych będzie ponad 400 i tym samym uda się pobić wspomniany na wstępie rekord.

Aby zachęcić możliwą duża ilość uczestników, każdy zlotowicz ze Scanią może spodziewać się oryginalnej kosmetyczki z zestawem przyborów toaletowych, a także certyfikatu potwierdzającego udział w próbie bicia rekordu. Co więcej, wśród osób, które przyjadą Scaniami, rozlosowana będzie nagroda w postaci wyjazdu dla dwóch osób na wakacje w Szwecji.

Jeśli mieszkasz w UK i chcesz się zgłosić, zapraszam tutaj.

scania_bicie_rekordu_wielka_brytania_2

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 3 komentarzy

 1. pete379 napisał(a):

  A można przyjechać Jelczem? ;D

 2. Iveco napisał(a):

  Hahahahahahahaha

 3. Klopot napisał(a):

  @pete379 nie czytałem regulaminu tego zjazdu/zlotu, ale nie wyobrażam sobie by ktoś Tobie zakazał wjazdu. Jedynie nie spodziewaj sie kosmetyczki ani losu na loterię o wyjazd do Szwecji.
  Ciekawe jak bys byl potraktowany gdyby ten twój Jelon byl po przeszczepie “serca” z Scanii.
  Ale nawet z Leylandem myślę że angole by się z ciekawością temu przyglądali.
  Pozdrawiam
  klopot

Odpowiedz