OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 13 Luty, 2015

Firma Sachs Trans rozszerza flotę o nowe naczepy do wożenia “gabarytów” marki Faymonville

sachs_trans_Faymonville_multimax

Choć firma Sachs Trans kojarzona jest przede wszystkim z naczepami typu firanka sprzężonymi z barwnymi ciągnikami siodłowymi 4×2, część pojazdów tego przedsiębiorstwa zajmuje się także transportem ponadnormatywnym. Mowa tutaj m.in. o najnowszych nabytkach firmy, mianowicie dwóch naczepach marki Faymonville. Pierwsza z tych naczep to rozciągana, dwuosiowa konstrukcja niskopodwoziowa MegaMAX do stosunkowo lekkich ładunków, zaś drugi pojazd to cięższy, pięcioosiowy model MultiMAX, który można rozciągać aż trójstopniowo, a ponadto wyposażono go w hydrauliczny układ kierowniczy oraz prawdziwą dumę firmy Faymonville, czyli niezależne zawieszenie kół “Twin Axle II”.

Na powyższej fotografii można zobaczyć właśnie model MultiMAX w stanie maksymalnie skróconym. Co ważne, taki zestaw nie przekracza standardowych 16,5 metra długości, więc może jechać po drodze publicznej bez specjalnych zezwoleń.

Źródło zdjęcia: Faymonville

To nie jedyne naczepy do transportu ponadnormatywnego, które opisywałem w ten piątek trzynastego. TUTAJ czeka również dzisiejszy artykuł na temat nowych, silnie specjalistycznych konstrukcji marki Nooteboom.

Ten wpis ma 2 komentarzy

  1. Evil napisał(a):

    Dzisiaj mijalem zestaw na trasie Konin – Kalisz.

  2. MS napisał(a):

    Ale fascynacja !
    5 osi ! łaaał !
    a jak Navigator czy Int Transport kupuje lub łączy moduły to nikt nie pisze …

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.