Ruszają eliminacje do konkursu Optifuel Challenge 2015 – Renault Trucks szuka kolejnych eko-mistrzów

renault_t460_optifuel_challange_2015

Już wkrótce wystartuje kolejna edycja Optifuel Challenge, już siódme wydanie tego konkursu w historii Renault Trucks Polska. Zmagania w ramach Optifuel Challenge 2015 odbędą się w 11 lokalizacjach: Suwałkach, Młochowie, Białej Podlaskiej, Olchowej k.Rzeszowa, Liszkach k.Krakowa, Skoczowie, Katowicach Pietrzykowicach k.Wrocławia, Fabianowie, Tarnowie Podgórnym, Pruszczu Gdańskim. Seria eliminacji rozpocznie się w kwietniu, a zakończy w lipcu, podczas gdy na 10 września planowany jest Wielki Finał, który wyłoni spośród 11 zwycięzców eliminacji lokalnych siódmego już Mistrza Ekonomicznej Jazdy Renault Trucks w Polsce.

Najlepsi dwaj kierowcy z Polski będą walczyć w finale międzynarodowym o nagrodę główną: voucher na kwotę 8000 euro, a dla firmy pojazd Renault T 460 w wersji Optifuel na rok użytkowania. Właśnie na modelu T 460 będą się zresztą odbywały same jazdy konkursowe i ciągnik tego typu, wyposażony w systemy Optifleet oraz Optifuel Infomax, zostanie połączony z obciążoną 22 tonami „Wieltonkę” NS3K M2.

Zgłoszenia do udziału w konkursie zbierają reprezentanci handlowi Renault Trucks w poszczególnych lokalizacjach. Ilość miejsc ograniczona. Szczegółowy program konkursu czeka na www.renault-trucks.pl.