Rozwijamy się z myślą o Waszym komforcie – nowy dyskont paliwowy CITRONEX w Zgorzelcu

Publikacja na zamówienie

Zapraszamy do największego w Polsce Dyskontu Paliwowego firmy CITRONEX. W jednym miejscu znajdziecie wszystko co potrzebne podczas podróży.

Nasza nowa stacja jest już drugą zlokalizowaną w Zgorzelcu, ale nieporównywalnie większą. Stacja z marketem znajduje się przy ulicy Słowiańskiej 7, czyli tuż przy Zgorzeleckim węźle autostrady A4. Sąsiedztwo z granicą polsko-niemiecką pozwala na ostatnie tankowanie po polskiej stronie przed wyjazdem w kierunku Europy Zachodniej.

Co nas wyróżnia na tle innych tego typu obiektów?

Nowy Dyskont przy ulicy Słowiańskiej 7 to nie tylko stacja benzynowa. Jest to szeroko rozwinięty i nowoczesny kompleks świadczący najwyższej jakości usługi niezbędne podczas każdej podróży.

Sama stacja paliw to 22 stanowiska do tankowania oraz 1 dystrybutor z autogazem. Ponadto dla samochodów ciężarowych przygotowanych jest 9 stanowisk do szybkiego tankowania. Oprócz tego klienci będą mieli możliwość skorzystania z dystrybutorów AdBlue oraz dystrybutorów płynu do spryskiwaczy.

Przy stacji znajduje się 90 miejsc parkingowych dla samochodów osobowych oraz miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych. Zadbaliśmy również o kierowców samochodów ciężarowych, dla których przygotowaliśmy 50 miejsc do parkowania zestawów. Na obiekcie dostępny jest także kompresor oraz odkurzacz.

W naszym kompleksie, oprócz stacji paliw, znajdują się także bardzo duże: czynny całą dobę – również w każdą niedzielę – market Citronex oraz restauracja Picaro. Wszystko bogato wyposażone w multimedia i dostosowane do jak najlepszej i najszybszej obsługi klienta.

Dla zmęczonych podróżą wydzieliliśmy specjalną strefę relaksu, w której można odpocząć, napić się świeżej, aromatycznej kawy, a także skorzystać naszego WiFi HotSpot. Dla dzieci przygotowaliśmy specjalny kącik, w którym mogą pograć na Play Station, pobawić się lub zagrać w multimedialną grę wyświetlaną z projektora na podłodze.

Do dyspozycji klientów naszego Dyskontu przygotowaliśmy także bankomat oraz kantor z korzystnymi kursami walut. W części sanitarnej znajdują się prysznice i toalety dostosowane także dla osób niepełnosprawnych. Wszystko co robimy, robimy z myślą o naszych klientach, czyli także o Tobie.

Do zobaczenia w nowym Dyskoncie Paliwowym w Zgorzelcu przy ul. Słowiańskiej 7!