Rozszerzenie mapy w American Truck Simulator – Nowy Meksyk trafi do sprzedaży już w czwartek

W najbliższy czwartek, 9 listopada, do sprzedaży trafi dodatek do gry American Truck Simulator. Będzie to DLC o nazwie „New Mexico”, jak sama nazwa wskazuje, rozszerzające mapę o stan Nowy Meksyk.

W ramach dodatku można spodziewać się 4 tys. mil nowych dróg, a także 14 miast. Przerwy będzie można odbywać na 11 nowych parkingach, a do tego dojdą liczne atrakcje krajobrazowe. Dla zobrazowania dodam jeszcze, że stan Nowy Meksyk porównywalny jest wielkością z Polską, a nawet jest minimalnie większy.

Rozszerzenie będzie płatne i pobierzecie jest z platformy Steam, płacąc 11,99 euro. Ponadto 17 listopada do polskiej sprzedaży trafi wersja klasyczna – na płycie, w pudełku. Cena wyniesie tutaj 39,90 zł, a więc będzie nawet nieco taniej. Polski dystrybutor gry zdecydował się też na wprowadzenie do oferty wersji „Gold”. Jest ona skierowana do graczy, którzy w ogóle nie mają American Truck Simulatora, a więc zawiera podstawową wersję gry, dodatki z mapami Arizony oraz Nowego Meksyku, a także dodatek z naczepami do transportu ponadnormatywnego. Cena za taki pakiet wyniesie 109, 90 zł.

Poniżej małą prezentacja nowej mapy:

american_truck_simulator_nowy_meksyk_06 american_truck_simulator_nowy_meksyk_08 american_truck_simulator_nowy_meksyk_02 american_truck_simulator_nowy_meksyk_03 american_truck_simulator_nowy_meksyk_04 american_truck_simulator_nowy_meksyk_05 american_truck_simulator_nowy_meksyk_01 american_truck_simulator_nowy_meksyk_07 american_truck_simulator_nowy_meksyk_09