OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 17 Czerwiec, 2018

Rozmowa z prawnikiem: kary za 45-godzinne odpoczynki oraz czas pracy dla kierowców “busów”

Ekspert z Kancelarii Transportowej Koben, pan Bartłomiej Muc, przybliży kwestię kar za 45-godzinne odpoczynki w kabinach. Przedstawi też propozycje zmian w zakresie ewidencji czasu pracy dla kierowców popularnych “busów”.

Wszystkie osoby zainteresowane tymi zagadnieniami, powinny zarezerwować sobie czas w poniedziałek o godzinie 14.00. Wówczas rozmowa z panem Mucem będzie transmitowana na żywo przez internet, za pośrednictwem Facebooka firmy TimoCom, dostępnego pod tym linkiem.

Osoby mające pytania do Pana Muca, mogą przesyłać je mailowo. Należy przy tym skorzystać z adresu marketing.pl@timocom.com.

TimoCom – Łączymy ładunki z pojazdami.

To może Cię zainteresować:

Ten wpis ma 5 komentarzy

  1. kbbf napisał(a):

    I co z tego, że są normy czasu pracy? Nie wszyscy ich potrzebują… Z biurokractwem trzeba walczyć, nie wolno się poddawać – nie rozumiecie? Jakby Korwin-Mikke umarł (przykład) to co byśta zrobili? Wszyscy by się bluzgali wzajemnie, głosowali na okrągłostołowców i Perun wie co jeszcze. Jak ktoś niedawno skończył na przykład gimnazjum jest młody i ma te 21 lat to może bez żadnego problemu kierować bez przerwy 18, 20 a nawet i 30 godzin. Tak jak my ludzie walczymy o dobro Polski, tak jako my kierowcy powinniśmy walczyć o brak ograniczeń czasu pracy. Nie wiem… Od trzech dni mam wolę walki, dlatego tak piszę…

  2. Adam napisał(a):

    Zapowiada się ciekawie. Filipie, nie każdy ma/chce/może mieć dostęp do Facebooka – czy mógłbyś, po spotkaniu, zredagować przebieg czatu? Nie ukrywam, że sam zadałem kilka pytań i jestem ciekaw, czy i jak odniesie się do nich Pan Muc.

  3. Mateusz G napisał(a):

    Pozdrawiam wszystkich udzielających sie. Z mojego punktu widzenia kierowca auta dmc 5t czyli na przykład ja… od 2 lat mam tacho w jednym aucie a w drugim tego typu nie. Jaka jest moja opinia?? Autem z tachem jeżdżę częściej zmęczony bo muszę się mieścić w godzinach pracy, natomiast bez tacha jadę jak chce i śpię kiedy czuje się zmęczony. Jak dla mnie wniosek jest jeden kto doświadczył ten wie że tego typu auta nie potrzebują tachografu!! Jeśli kogoś to boli ze mam więcej swobody to niech nie pisze głupot że to o bezpieczeństwo chodzi bo to jest brednie lub nieznajomość tematu. Szerokości

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.