OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 25 Styczeń, 2017

Również Link4 zaoferuje tańsze ubezpieczenie OC, połączone ze śledzeniem stylu jazdy kierowców

auto_osobowe_wypadek_ciezarowka

 

W nawiązaniu do tekstu:

Polscy kierowcy zaczną doskonale przestrzegać przepisów, licząc na tanie ubezpieczenie od Yanosika?

Oferta ubezpieczeniowa YU!, powstała przez połączenie sił Ergo Hestii oraz Yanosika, nie będzie jedyną tego typu propozycją na rynku. Na ofertę YU! błyskawicznie odpowiedział bowiem Link4, zapowiadają wprowadzenie podobnego systemu.

W ramach ubezpieczenia Link4 specjalna aplikacja będzie zbierała informacje na temat naszego stylu jazdy. Konieczne będzie pokonanie przy tym wyznaczonej minimalnej ilości kilometrów, wykazując się płynną i w pełni zgodną z przepisami jazdą. Kto spełni warunki, ten będzie mógł otrzymać ubezpieczenie OC o nawet 30 proc. tańsze niż w ofercie konwencjonalnej.

Zniżka ta będzie wypłacana w cyklach miesięcznych, w odpowiedzi na nasze osiągnięcia z minionych tygodni. Aby więc skorzystać z tej oferty, będzie trzeba wykupić ubezpieczenie po normalnej stawce, a następnie oczekiwać zwrotów.

Ten wpis ma 1 komentarz

  1. papacior napisał(a):

    Ja również stworzę ubezpieczalnię oc-ac i koszt będzie około 9.99pln na rok jednak kierujący nie będzie mógł przekroczyć 30 km/h
    kompletna bzdura kompletna słów brak
    jak można kazać wręcz zmuszać zachęcać do jazdy o 10 km/h wolniej niż pozwalają znaki i przepisy ruchu drogowego
    to tak samo jak za chwilę PiS będzie zachęcał z powodu braku pieniędzy na 500+ i wolno będzie wkładać tylko do połowy ”””wiadomo komu i wiadomo co !!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.