OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 4 Kwiecień, 2015

Rodzina Zampieri prezentuje: Volvo FH 500 “Red Moon”, czyli godny kompan słynnej Scanii “Red Hawk”

volvo_fh_red_moon_zampieri_1

Scania 164 580 “Red Hawk” należącą do Włocha Tiziano Zampieri to samochód, którego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Nie dość bowiem, że jest to jeden z najbardziej efektownych egzemplarzy serii 4 jakie widziały europejskie drogi, to jeszcze przepiękny zestaw do przewozu zwierząt regularnie można spotkać w Polsce. Wypadałoby jednak przedstawić najnowsze dziecko rodziny Zampieri, mianowicie Volvo FH 500, które właśnie dołączyło do czerwono-biało-złotej Scanii. Utrzymany w charakterystycznym stylu pojazd został skutecznie upodobniony do starszej koleżanki – otrzymał takie same malowanie przygotowane przez jeden z włoskich warsztatów, nadano mu nazwę “Red Moon”, natomiast we wnętrzu holenderski tapicer urządził prawdziwe królestwo beżowej skóry. I chyba nie skłamię jeśli powiem, że to jak na razie jeden z najładniejszych egzemplarzy nowego Volvo FH w całej Europie.

Jaką pracę będzie wykonywała nowa ciężarówka i czy będzie można zobaczyć ją w Polsce? Odpowiedzi na te pytania zapewne już wkrótce pojawią się na facebookowej stronie prowadzonej przez braci Zampieri: RED HAWK & RED MOON Zampieri brothers. Tymczasem już teraz zobaczycie tam mnóstwo zdjęć nowego Volvo, więc oczywiście zapraszam do zaglądania.

Zdjęcia: Adriano Zampieri – RED HAWK & RED MOON Zampieri brothers

volvo_fh_red_moon_zampieri_2

Ten wpis ma 2 komentarzy

  1. Czyżu napisał(a):

    Volva w Polsce nie zobaczymy 😉

  2. jarek napisał(a):

    czyzu powiec tiziano gdzie ma kucyk i starą scanie to byl sprzet ostatnio jeszcze mialem w domu stare felgi od rimorchio ze starej czerwonej 680kucy a ztej strony jarek stara pompa pawlowice pierwowalna

Odpowiedz





Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.