rekrutuj 40ton665
Opublikowane 19 Grudzień, 2016

Renault Trucks T480 High z kabiną dla pięciu osób – bardzo ciekawy ciągnik Szkoły Jazdy Ekonomicznej

szkola_jazdy_renault_trucks_t480_3

Szkoła Jazdy Ekonomicznej Renault Trucks pochwaliła się swoją nową ciężarówką. Jest to ciągnik siodłowy T480 High, w nietypowej, 5-osobowej konfiguracji. W praktyce wygląda to tak, że zamiast łóżek w części sypialnej znajdują się trzy dodatkowe miejsca siedzące, zarówno pod względem kształtu, jak i obicia doskonale dopasowane do oryginalnego wnętrza. Ciekawym dodatkiem są też dodatkowe szyby które umieszczono na bokach kabiny. W parze z płaską podłogą zapewnia to odpowiednie warunki podróżowania dla instruktora oraz aż czterech kursantów.

Zdjęcia pochodzą z Facebooka Renault Trucks Polska.

szkola_jazdy_renault_trucks_t480_5 szkola_jazdy_renault_trucks_t480_1

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 6 komentarzy

 1. Ksebki napisał(a):

  W wersji sypialnej też można chyba zamówić te boczne szybki tylko nikt tego nie robi?

 2. Bolo napisał(a):

  Ładujemy pięciu w trasę i silnik nie stygnie przez pół roku…. Marzenie nie jednego pracodawcy 🙂

 3. lkjlkj napisał(a):

  hehe czyli jeden prowadzi reszta patrzy jak się prowadzi. typowo polskie 🙂 tylko jaki będzie efekt zaliczenia tych “oglądanych” godzin jazdy? :/ rozumem, takie cacko w firmie, ktora wiezie 5 osób z kierowcą włącznie na roboty i wiezie całą masę roboty, wtedy – ok. ba, dlaczego nie robić jeszcze jednego rządka plus 2 łóżka? – bo nie będzie moożna wydłużyć naczepy jak się wydłuży kabinę? :/ ludzie – tym kierują ludzie – tym jeżdżą ludzie – dajcie im miejsce do życia i pracy…

 4. Diabeł napisał(a):

  To do nauki eco sreko drajwingu. Bez spiny. Jeden się poci, drugi go jeb*e, trzech się zaciesza. Łot blać suka filozofia Pan.

 5. lolek napisał(a):

  Instytut Parkingowy jest wg niektórych tutaj jedyną instytucją kształcącą młodych kierowców z “norm spalania”. Ci co hejtują takie artykuły pierwsi pewnie do węża się ustawiają 🙂 Boją się, że szef wyśle ich na kurs a potem będzie wymagał realnych norm spalania a nie tych ustalonych przez “towarzystwo kwachowców” w firmie. Na złodzieju czapka gore …

 6. opona napisał(a):

  Dokładnie tak jak mówisz lolek. Ci pseudo “Drajwerzy” którzy jedyne co potrafią to wcisnąć gaz w podłogę i rozpędzić się do ogranicznika, a potem zahamować to zakała tego zawodu.

Odpowiedz