Renault Trucks Master w pierwszej wersji specjalnej – Red Edition ma mieć bogatsze wyposażenie

W nawiązaniu do tekstu:

Renault Master z nowym wnętrzem, Renault Trafic z większym silnikiem – dwie dostawcze nowości

Ledwie nowe Renault Master zadebiutowało na rynku, a już przygotowano pierwszą ofertę specjalną. Nosi ona nazwę „Red Edition” i będzie oferowana wyłącznie w ciężarowych salonach sprzedaży Renault Trucks.

Red Edition to jedna z tych wersji, które w już standardzie wyróżniają się duża ilością dodatkowego wyposażenia. W standardzie mamy tutaj chromowany grill, światła wykonane w technologii LED, chromowane wstawki na desce rozdzielczej, bezprzewodową ładowarkę dla telefonów, radio z Bluetooth, tempomat oraz stolik wysuwany z deski rozdzielczej.

W standardzie znajdzie się też system stabilizując pojazd przy podmuchach wiatru. Ponadto Renault Trucks Master Red Edition mają wyjeżdżać z fabryki tylko w mocniejszych wersjach. Będą to jednostki 2,3-litrowe o mocy 150 lub 180 KM.

Czego jednak zabraknie w standardowym wyposażeniu, to kilku dodatkowych systemów bezpieczeństwa. Takie elementy, jak automatyczny hamulec awaryjny, czujniki obserwujące martwe pole oraz kamera cofania pozostaną więc w wyposażeniem opcjonalnym. Opcją będzie też system multimedialny z 7-calowym wyświetlaczem.