OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 25 Czerwiec, 2018

Renault Trucks D270 w dystrybucyjno-budowlanej wersji, czyli sprzęt dla rosyjskiego oddziału Coca-Coli

Coca-Cola odebrała w minionym miesiącu 44 nowe ciężarówki, przeznaczone do dystrybucji napojów. Pojazdy te wyglądały jednak bardzo nietypowo, ewidentnie mają zderzaki, stopnie oraz reflektory rodem z terenowych wersji. Jak więc to wytłumaczyć?

Widoczne na zdjęciach Reanult Gamy D to samochody przeznaczone dla rosyjskiego oddziału Coca-Coli. Często będą one pracowały na drogach bardzo złej jakości, mogących uszkodzić zwykłe, plastikowe przody. Dlatego też Coca-Cola zdecydowała się na wersje z budowlanymi dodatkami.

Każdy egzemplarzy został oczywiście zamówiony w specjalnym kolorze. Nosi on nazwę “Coke Red” i typowy jest dla wszystkich aut z napojowego koncernu. Firma zdecydowała się też na 270-konne silniki o pojemności 7 litrów oraz manualne przekładnie o sześciu biegach.

TimoCom – Łączymy ładunki z pojazdami.

To może Cię zainteresować:

Ten wpis ma 5 komentarzy

 1. de napisał(a):

  Premiumka jedynka wiecznie żywa.

  Założę się, że resory, amory, układ kierowniczy, rama nadal są z kultowej premiumki klepanej od 96 roku, tak jak kabina, drzwi, szyby, filtr powietrza i ogólnie układ całej ciężarówki, a dzisiaj klepanej jako praktycznie 90% mniejszych i specjalistycznych ciężarówek prawie wszystkich producentów.

  Premiumka jedynka to fenomen.

 2. JacekKaszuby napisał(a):

  Po co cos zmieniac na sile jak jest w pewnych dziedzinach transportu dobre.

 3. fikus72 napisał(a):

  Podobno w Rosji taka bieda…a tutaj proszę ; Coca Cola zrobi wszystko aby dostarczyć napoje na każdą zapadłą wiochę – kapitalizm kontra socjalizm jako element walki politycznej Prezydenta Trumpa z Putinem czy wolontariat ?

  A tak na poważnie. Myślę że wybrano najbardziej trwałą konfigurację na rosyjskie drogi,krawężniki,rampy czy podjazdy ; i tylko zazdrość że (nawet w rosyjskim oddziale Coca Coli) tak ktoś myśli a nie jak u nas wybiera zgodnie z zamówieniem publicznym najtańszą a nie najtrwalszą ofertę 🙁

 4. Luka napisał(a):

  Jest gdzieś informacja o DMC tych aut? Wygląda na 16t, zresztą w Polsce Pepsi bodajże też w tym DMC brało auta.

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.