transfactor3665
Opublikowane 7 Listopad, 2017

Renault Premium staranowało trzy auta osobowe, zatrzymując się dopiero na dwóch ciężarówkach

Aż sześć pojazdów uczestniczyło w wypadku, do którego wczoraj rano doszło na drodze krajowej nr 12. Zderzyły się trzy auta osobowe oraz trzy ciężarówki, a łącznie osiem osób zostało poszkodowanych.

Wypadek wydarzył się w miejscowości Szlichtyngowa. Według wstępnej wersji opracowanej przez policjantów, zaczęło się od najechania na tył przez jeden z samochodów ciężarowych. Najpierw zepchnął on do rowu trzy auta osobowe, a następnie uderzył w inną ciężarówkę, wpychając ją na kolejny zestaw. Ten ostatni również wpadł do rowu.

Najciężej poszkodowany został kierowca Renault Premium z naczepą-wywrotką. To właśnie on miał najechać na inne samochody, w końcu zatrzymując się na przyczepie z otwartym kontenerem. Strażacy przez niemal godzinę wydobywali go z wraku, wycinając w tym celu cały lewy bok kabiny. Jeśli natomiast chodzi o utrudnienia w ruchu, to od godziny 10 do 15:30 droga nr 12 była całkowicie zablokowana.

Rozciętą kabinę Renault Premium zobaczycie tutaj.

Zdjęcia opublikowane przez KPP we Wschowie:

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 3 komentarzy

  1. BAU napisał(a):

    Czyżby Tadek z Tczewa ?

  2. Misza napisał(a):

    Przecież razem ze szwagrem ganiajo po Pirenejach Ultra Salonko 370dci, już pisał. Tam jest system 9/1 a nie to co te młode siofery

Odpowiedz