OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 11 Maj, 2018

Renault Premium promujące 26. finał WOŚP we flocie Dawtony – ciężarówka wozi przede wszystkim soki

Specjalnie na finał 26. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Dawtona okleiła jedną ze swoich firmowych ciężarówek. Kolorowe Renault Premium z naczepą prezentowano na warszawskim finale akcji, ustawiając je przed Pałacem Kultury i Nauki. Dzisiaj natomiast można spotkać je przy codziennej pracy.

Czytelnik Marcin miał ostatnio okazję spotkać ten pojazd, ustawiony pod rampą. Jak się okazuje, cały zestaw ma jeździć w tych barwach przez nawet dwa lata. Podobnie jak inne firmowe ciężarówki, będzie przy tym przewoził przetwory owocowe oraz warzywne. W ubiegłym miesiącu ciężarówka uczestniczyła też w akcji specjalnej. Dostarczyła dokładnie 18 263 butelek soku pomidorowego Dawtony do firmy Fibris, która wylicytowała je w akcji charytatywnej przy okazji WOŚP.

Oto zdjęcia wykonane przez Marcina:

Ten wpis ma 22 komentarzy

 1. Kolega z Tczewa napisał(a):

  Piękna akcja tylko szkoda ze to premiumka

 2. pix81 napisał(a):

  Dla tej akcji jezdził bym i premiumka

 3. ajio napisał(a):

  Jak można wspierać festiwal narkomanii?

  • jozef napisał(a):

   Jak można pisać takie głupoty?

  • Trakeiro napisał(a):

   Dzięki temu, jak to idiotycznie i bez pomyślenia nazwałeś, festiwalowi, mojej przyjaciółki córeczka żyje. Nie odzywaj się jak masz taki obraz wioskowego głupka przedstawiać i jeszcze chwalić się uprawnieniami C+E. Taki obraz oto, starego głupiego sandała przedstawiłeś.

 4. zzx napisał(a):

  Dawtona ma praktycznie same premiumki i 1 leciwe Volvo.

 5. kierowca napisał(a):

  Ajio,idź z tego portalu,bo nie chce mi się nawet Ciebie obrażać.Czy Ty w ogóle wiesz co mówisz porównując WOŚP do narkomanii,??,Puknij się w ten pusty łeb!!!

 6. rs7 napisał(a):

  ajio: Po twoim wpisie Widac temat narkomanii jest tobie bardzo bliski z autopsji…. Powodzenia stary

 7. kajos napisał(a):

  a nie interesuje jaki kolor wpisany a w dowod 😀
  a koledze aijo proponuje popuscic w kroku

 8. Rosa napisał(a):

  Wole dac Owsiakowi niz Rydzykowi.

 9. kierowca napisał(a):

  Nie ma w Polsce dziecka,które by nie skorzystało z WOŚP

 10. Zbyszek napisał(a):

  Ale premiumki to powinny być w Polsce zakazane

 11. ANTY PO napisał(a):

  Wolę dać Rydzykowi niż Owsiakowi.

 12. Rafik napisał(a):

  Koledze ajio WOŚP skojarzył się chyba z woodstock-iem. A niestety, ta druga impreza, to taki niezbyt pochlebny zausznik Owsiaka. Alko i narko dla młodzieży dostępny jest bez problemu, nie raz już od samego momentu wyjazdu na tą „imprezę”.

  • ABC napisał(a):

   Impreza jest ok nawet bardzo ok. Dragi jeśli ktoś chcę są wszędzie. Kwestia czy ktoś chcę to ” wciągać”. Myślę że na Woodstock nie ma tego więcej niż na innych masowych imprezach. Owsiak ma wrogów wśród prawicowców i dlatego robią mu pod górę i jest nagonka na tą imprezę. Dla mnie osobiście Owsiak i jego załoga Nobla kiedyś dostaną.

 13. Patryk napisał(a):

  Mijalem się z nią z czwartku na piątek pod ich firma. Mega to wygląda na zdjęciu, a na żywo jeszcze lepiej.

 14. Dawid napisał(a):

  Po pierwsze 90% tego co wrzucicie do puszek ląduje w kieszeni kwestujacego, są całe rodziny “klany” które nieźle na tym dorabiają. Po drugie Owsiak jest lewakiem resortowym dzieckiem, (tatuś prokurator w PRL) i to właśnie dzięki takim jak on, nasze państwo nie może zapewnić opieki zdrowotnej na właściwym poziomie. Tak że nie miejcie go za zbawcę. Poczytajcie trochę o nim w mediach prawicowych a zobaczycie jaki to człowiek. I tak, podniosłem rękę na “świętość” bo nią nie jest.

 15. Dawid napisał(a):

  Bredzi to twój TVN. A jeżeli uważasz że ja również to proszę o fakty a nie inwektywy, prostaku.

  • ABC napisał(a):

   Merytoryczna dyskusja tak oczywiście ale nie z człowiekiem który wyzywa od prostaków. Wy wyznawcy gebelsowskiej propagandy zdaję się w genach macie już tak że musicie kogoś obrazić.

 16. Rafik napisał(a):

  Panie Dawid, proszę wymienić choć jeden szczytny cel, jaki dla społeczeństwa polskiego zrealizował ten hołubiony przez obecną ekipę rządową Caritas, czy fundacja ojca Rydzyka i radia, które firmuje się wizerunkiem Maryi Panny? Choć jeden.
  Bo ten opluwany przez prawicowców WOŚP nie jeden już szpital doposażył w najnowszy sprzęt ratujący życie. Gdyby nie oni, w niejednej placówce lekarze musieliby pracować na wyposażeniu pamiętającym lata 50 czy 60 ubiegłego stulecia.

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.