transfactor3665
Opublikowane 2 Marzec, 2015

Renault Master z kurnikiem zablokowało osiedlową uliczkę, a na kierownicy spał pijany kierowca

“Taka sytuacja…” – to chyba najlepszy komentarz do sprawy, którą opisywał wczoraj portal “Fakty Oświęcim”. Oto bowiem na jednym z oświęcimskich osiedli znaleziono Renault Master w konfiguracji do transportu międzynarodowego, które podobno poważnie utrudniało przejazd osiedlową uliczką. I nie byłoby w tym może nic dziwnego, gdyby nie fakt, że we wnętrzu pojazdu znajdował się kierowca, który po prostu spał na kierownicy. Co więcej, obok niego stała puszka po piwie, która wskazywała na powód tego zaśnięcia. Powód ten został zresztą potwierdzony, bo po przyjechaniu policji na miejsce zdarzenia okazało się, że kierowca “Masterki” ma prawie półtora promila alkoholu we krwi.

Funkcjonariusze obecnie badają sprawę, weryfikując, czy kierowca w takim stanie prowadził samochód, czy może zacząć pić już po zatrzymaniu się na osiedlu.

Artykuł “Faktów Oświęcim” czeka TUTAJ, wraz ze zdjęciem samochodu, które wykonał jeden z czytelników.

Post użytkownika Fakty Oświęcim.
WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 4 komentarzy

  1. Mateusz napisał(a):

    Pierdolenie o szopenie, zastawił, to zastawił i tyle, a ze był pijany i spał to sie od niego powinni odpierdolić, …. idąc tym tropem wszystkim którzy krzywo stanęli w rajce i sobie popili powinni badać czy samochód ustawiłem przed czy po rozpoczęciu spożywania złotego trunku…. :/ parodia

  2. głos z sali napisał(a):

    Parodia przyjacielu to jest to co się czasem na parkingach odpierdala,dzicz od pługa oderwana jakby nigdy piwa czy innego alkoholu na oczy nie widziała,do południa najlepsi koledzy,kij że widzą się pierwszy raz w życiu i prawdopodobnie ostatni,wieczorem napierdalanie się i latanie po parkingu włącznie z darciem ryja

  3. Mateusz napisał(a):

    Głos z Sali//// a to też fakt, nie lubie takich sytuacji, ale niestety sa nieuniknione. Natomiast dalej bede stał przy swoim, i badanie sprawy czy On pił przed czy po ustawienu auta, nie ma kompletnie sensu.

Odpowiedz