transfactor3665
Opublikowane 3 Kwiecień, 2017

Regesta odebrała sześćsetną ciężarówkę marki DAF, będącą częścią zamówienia na 100 nowych ciągników

regesta_daf_600_egzemplarz_1

Firma Regesta już od ponad 10 lat kupuje nowe ciężarówki marki DAF – zaczęło się od modelu XF95 430 Euro 3, natomiast w ostatnich dniach Regesta odebrała DAF-a już sześćsetnego. I podobnie jak ten pierwszy, przekazała go podkrakowska firma Wanicki, ulokowana w Mogilanach.

Ten jubileuszowy pojazd to DAF XF 460 Super Space Cab, przekazany wraz z 24 egzemplarzami o identycznej konfiguracji. Co więcej, jest to część większego zamówienia firmy Regesta, obejmującego aż 100 ciągników. Brzmi to dosyć imponująco, dlatego też na przekazanie sześćsetnej ciężarówek przyjechał nawet europejski dyrektor sprzedaży marki DAF, Renaud Dehillotte. Jak natomiast Regesta tłumaczy tak duże zamówienia u holenderskiego producenta? Przewoźnik zwraca uwagę, że DAF między innymi dopasował do jego potrzeb ofertę wynajmu krótkoterminowego.

Przejdźmy jeszcze na chwilę do konfiguracji – widoczne na zdjęciach ciężarówki to ciągniki typu low deck, przeznaczone pod naczepy mega. Wszystkie mają silnik MX-13 o mocy 460, kabiny Super Space Cab, hamulec MX Engine Brake oraz zautomatyzowaną skrzynię biegów AS Tronic. Finansowanie pojazdów zapewnia Paccar Financial Polska, a o obsługę zadba pakiet serwisowy DAF Multisupport eXtra Care.

regesta_daf_600_egzemplarz_4 regesta_daf_600_egzemplarz_2 regesta_daf_600_egzemplarz_3

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 5 komentarzy

 1. Ziomal napisał(a):

  Brawo. Cała Ukraina i Białoruś przyjdzie do pracy.

 2. Łukasz napisał(a):

  A po kraju oferuja 2 zl z kilometra 😀

 3. kitty napisał(a):

  Kołchoz jakich wiele…Mówią,że niewolnictwo już nie istnieje.

 4. kierowca napisał(a):

  Regesta nigdy nie była “druciarzami”. Politykę zatrudniania kierowców kształtuje rynek.Solidni kierowcy są doceniania i szanowani. Kto jest “oblatywaczem firm” i wszystkie rozumy pozjadał kariery nie zrobi… Natura niektórych Ludzi bo “komuś w życiu się udało” to go jest be…
  Gratulacje Regesta!!! Życzę 10000-sztuki:)

 5. pablo napisał(a):

  sory przez taką firme jak regesta zostałem wychujany i zostało mi 100000 długu.
  pasożyty żywią się kosztem kierowców

Odpowiedz