OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 4 Luty, 2016

Pudzianowski trafi przed sąd, czyli imigranci mogą niszczyć ciężarówki, ale wobec nich trzeba być potulnym

pudzianowski_transport_actros

Przypomnijmy, że firma transportowa Mariusza Pudzianowskiego miała ostatnio problemy z imigrantami w Calais, których pewna grupa włamała się do ciężarówki. Znany sportowiec napisał wówczas na swoim Facebooku co sądzi o osobach, które przyjeżdżają do Europy i jak gdyby nigdy nic niszczą ciężarówki, łamanie prawa wprowadzając do porządku dziennego. A że Pudzianowski zrobił to wszystko „bez owijania w bawełnę”, głośno mówiąc to, co wiele osób tylko po cichu sobie myśli, to teraz ma spotkać się z prokuratorem. I tak okazało się, że o ile ciąć plandeki, rzucać kamieniami w szyby i narażać uczciwych obywateli na ogromne kary można bezkarnie, to za bardzo ostrą wypowiedź w internecie trafia się do sądu…

A oto jak sam Mariusz Pudzianowski skomentował pozew na firmowym Facebooku:

W połowie stycznia zamieściłem na facebooku zdjęcie z kijem baseballowym i w ostrych słowach skomentowałem bandyckie zachowanie imigrantów, napadających na moich kierowców i ciężarówki w Calais.

Na swoim profilu napisałem stanowczo, że będę czekał na imigrantów, próbujących łamać prawo, poprzez niszczenie oraz włamywanie się na moje ciężarówki. Zamieściłem też kilka filmików nagranych w pobliżu terminali w Calais. Teraz prokuratura ma sprawdzić, czy nie nawoływałem do nienawiści – bo manifestowałem chęć swojej obrony przed bandytami.

Dowiedziałem się o tym wszystkim od moich pracowników, że prokuratura ma mnie ścigać. Jeżeli te informacje się potwierdzą, to będzie to jakaś kompletna paranoja. Mam zamiar pilnować swojego mienia. Jak mi ktoś się do domu włamie, to będę bronić swojego dobytku. Tak samo jest z moimi pracownikami oraz ciężarówkami w Mariusz Pudzianowski Transport

Moje zdanie nadal podtrzymuję, bo wiem co się dzieje wśród imigrantów w Calais, którzy zagrażają moim pracownikom oraz niszczą powierzony mi towar! Imigrantów z Calais nigdy nie nazwę uchodźcami, ponieważ oni już są we Francji i uciekli już przecież przed wojną… dlaczego więc tak ich nazywamy? Tym bardziej, że większość z tych uchodźców atakuje tiry, wybija szyby, grozi nożami. To przed nimi chcę się bronić kijem, bo zignorowanie problemu wiążę się konsekwencjami w stylu: mandaty lub oskarżenia o szmuglowanie imigrantów po brytyjskiej stronie! Mój komentarz do całej sprawy z bejsbolem tutaj: http://tv.se.pl/…/pudzian-komentuje-wpis-z-kijem-baseballo…/

Znam imigrantów, uchodźców, którzy mieszkają w Polsce. Są to normalni ludzie, oni zachowają się jak cywilizowani ludzie. Jeżeli ktoś zachowuje się jak bydło, czy to będzie w Polsce, czy to będzie za granicą, na pewno odezwę się i nie przejdę obojętnie obok takiego zdarzenia.

W żadnym momencie nie nawołuję do jakiejkolwiek nienawiści czy ataków na tle narodowościowym, wyznaniowym itp. Istnieje różnica pomiędzy nawoływaniem do agresji, a przeciwdziałaniem, gdy zostaje się zaatakowanym. Nie pozwolę na kolejne nieświadome próby przewozu imigrantów – nie chcę po prostu narażać moich pracowników, a wy mi tutaj znowu piszecie o atakowaniu, to moi kierowcy są atakowani przez biednych uchodźców (często uzbrojonych w noże)!

Zawiadomienie do prokuratury zostało złożone przez jedno ze stowarzyszeń (którego twarzą jest pewien Jarek). Nazwę tego stowarzyszenia łatwo znajdziecie w Internecie, niemalże każda gazeta podaje jego nazwę – ja nie zamierzam.

Stowarzyszenie to poinformowało w pierwszym momencie radio i gazety (tuż po złożeniu zawiadomienia). Ciekawe w jakim celu… niemalże w każdym artykule podają nazwę tego stowarzyszenia… niezła promocja. Wybraliście źle i dobraliście zły obiekt do promocji.

Skierowaliście w moją stronę topór wojenny, ale moja artyleria jest o wiele cięższa. Tanio skóry nie sprzedam. Polska górą!

W nawiązaniu do artykułu:

Wielkie oburzenie na wpisy Pudzianowskiego dotyczące Calais oraz jego niepoważna strona


Ten wpis ma 32 komentarzy

 1. kolo napisał(a):

  Brawo Mariusz!!!

 2. tomek napisał(a):

  I tak Trzymac Mariusz jestesmy z toba

  • pete379 napisał(a):

   Panie Filipie, niech Pan włączy łapki w góre lub w dół dla komentarzy. Bo popieram słowa kolegi.

   Przy okazji co roku mógłby być konkurs “złotoustych”, “mistrzów pociskania” i komentarzy, które zebrały najwięcej łapek.

 3. Stasz napisał(a):

  Pudzian – cały polski transport stoi za Tobą murem!

 4. Kamil napisał(a):

  To oni moga nam zrobic krzywde, a my nie mozemy sie bronic? To juz jest smiech na sali…

 5. pete379 napisał(a):

  Znowu Ci z Białegostoku ciągający po sądach jak dotychczas wykopowiczów i użytkowników sadistic.pl ? Ludzie naprawdę nie mają co robić i doszukują się dziury w całym. Do pracy by lepiej poszli i zajęli się swoim życiem. Jak tak chcą pomagać, to niech jadą bezpośrednio nieść pomoc w obozach wokół Calais.

 6. Darek napisał(a):

  Co to za stowarzyszenie?

 7. Marcin napisał(a):

  Brawo! Trzymam kciuki!

 8. Leaflet napisał(a):

  Zbieramy pieniądze dla fundacji StopHejt żeby wysłac ich na tydzien do obozu emigrantów ekonomicznych w Calais – tam pomogą “matką z dziećmi”

 9. Diesel napisał(a):

  Przynajmniej jedna osoba, która ma pogłos, nie zamierza się ugiąć przed “poprawnością polityczną”. BRAWO!!!!

 10. Borsuk napisał(a):

  Brawo p.Mariuszu jestem za … tak włąśnie działają hipokryci z” ramienia fundacji StopHejt ” żeby nadawać na rodaka i to broniącego swego …

 11. 13*60 napisał(a):

  A może cwaniaczki z chwasthejt łącznie z prokuratorami wyślą na tygodniowy urlop swoje żony i córki do “kalle” ?
  Ciekawe jak to doświadczenie “ubogaciłoby” ich stosunek do realnego świata ?
  Warto spróbować – polecam.

 12. damian napisał(a):

  tępić tą zaraze jak się tylko da. A Ty Mariusz pokazujesz prawde i za to chcą Cię ukarać. Bo to Polska taki Kraj…..

 13. KK napisał(a):

  Pozwolę sobie użyć słów Maxa Kolonko: Pudzianowski mówi jak jest! Brawo za odwagę i tak trzymać!

 14. Darek napisał(a):

  Może gdyby wszyscy zaczęli zgłaszać tą strone na facebooku “hejtstop” to administracja by ich usunęła/zablokowała

 15. rosa napisał(a):

  Wyborcy dobrze wiedzą kto steruje teraz sądami i wątpie, żeby ktoś Pudzianowi cokolwiek zrobił. Pudzian powinien zrobić ogromne koszty w związku z tą sprawą, a potem wyprostować tych co tak bardzo lubią tych ”biednych uchodźców”. Najlepiej przed tym samym sądem!

 16. Użytkownik* napisał(a):

  Kogo obchodzi w Polsce co pan Pudzianowski w calais będzie robił ze zbirami niszczących towar? Popieram intencje.Może zatrudnić ciapatych Polsce na umowach śmieciowych do 67 roku życia.

 17. Użytkownik* napisał(a):

  W stu procętach popieram akcję Mariusza aukarany ma być za co że pokazał prawdę i napisał

 18. Kamil Szura napisał(a):

  Popieram to co nasz rodak robi. My Polacy powinniśmy mieć swoją świadomość narodową. Nie możemy pozwolić aby nas okradano i sprowadzano do poziomu jakiegoś idioty. Prawo jest dla wszystkich takie same. A jeśli pańswto ani rząd nie umie zapobiegać takim działaniom to musimy sami jakoś przeciwdziałać. Zresztą historia sama pokazała ile lat nas zniewalano ile cierpień musieli znosić nasi dziadkowie ojcowie i na co patrzeć. Dlatego ja tym kurwą nie pozwole naruszać naszą nietykalność .Panie Mariuszu może pan odwołać sie do trybunału praw człowieka.Żadna osoba nie ma prawa zniszczyć cudzego mienia. Przy czym narażając cudze życie.

 19. lukasz8 napisał(a):

  JA BYM WYSŁAŁ PANA* PROKURATORA NA WYCIECZKĘ DO CALAIS, KAŻDY MA PRAWO BRONIĆ SWOJEJ WŁASNOŚCI I POGLĄDÓW

 20. Kamil napisał(a):

  Jesteśmy z Panem !!!
  Cała społeczność transportowa i wszyscy normalni ludzie, którzy wiedzą co się tam dzieje myślą i mówią tak jak Pan Mariusz, ale on jest sławną osobą i jego słowa trafiają do opinii publicznej.
  Ktoś kto nazwał rzeczy po imieniu i chce bronić swoich pracowników i swojego mienia ma być podany do sądu ?
  Przecież to NIE jest normalne …
  A tym, którzy tak bronią “uchodźców” proponuję wyjazd do Francji – szybko zmienią swoje poglądy.

 21. poacher napisał(a):

  a może by tak hejtstopsów oddać do prokuratury za próbę ograniczenia prawa do obrony osób i mienia, a to akurat wolno a nawet trzeba robić

 22. pomoc napisał(a):

  jestem za jak coś daj znać pomogę i pojadę z tobą razem damy radę

 23. Gosia napisał(a):

  Włamanie się do czyjegoś samochodu, ciężarówki jest naruszeniem miru domowego. Czy prokuratura i sądy o tym jeszcze wiedzą? Albo udawaja niedouczonych. Ponadto jeśli ktoś rzuca kamieniami w ciężarówkę dla mnie jest to usiłowanie zabójstwa kierowcy. Tak jak to było z rzuceniem bryły lodowej z wiaduktu przez małoletnich, gdzie kierowca zginął. Panie prokuraturze dla mnie to są najgorsze pasożyty i mordercy! Oni posiadają biała broń i grożą kierowca w Calais
  . Tak zwany uchodzca jest przestępca a ja mam prawo się bronić i nie zabroni mi Pan moich myśli wypowiadanych na głos. Oni powinni szanować obyczaje i prawo gospodarzy
  . Jak Panu tacy zrobią szkodę też Pan będzie ich bronił
  ? Proszę przyjąć ich do własnego domu a Mariuszowi dać spokój. I nie nie uważam się za żadnego foba, nie jestem skazona głupia poprawnościa.Niech zaczna bronic wlasnych krajow a nie pokazuja sile na kierowcach ciezarowek czy kobietach Europejskich.Wtedy tamci nie beda miec sznas u nich w kraju. Polacy walczyli za swoj kraj. I ja jak i tez wielu ludzi nie prosilo sie o ich kulture czy ich sposob noszenia strojow. Niech wracaja do swoich krajow bo nikt za nich balaganu nie posprzata na ziemi i w glowach.

 24. tomasz napisał(a):

  Jestem po Pana stronie Panie Mariuszu.Takich ludzi Polska potrzebuje. Precz z islamskimi bandytami. Tomek

 25. RysioMisio napisał(a):

  BRAWO PANIE MARIUSZU.JESTESMY PO PANA STRONIE .POLACY LUDZIE OBUDZMY SIE WSZYSCY I STANMY WSZYSCY RAZEM DO BOJU .NIE DAJMY SIE ZAMYKAC SŁOWU .JEST WOLNOSC SŁOWA I KAZDY MA PRAWO SIE WYPOWIADAC.TAKICH LUDZI JAK PAN MARIUSZ PUDZIANOWSKI POTRZEBA WIECEJ .MÓWI PRAWDE A ZA PRAWDE TO JUZ CZŁOWIEKA TRZEBA UJEBAC ,UPIERDOLIC I SĄDEM STRASZYC .TO JUZ KURWA SKANDAL.A PO DRUGIE MY POLACY I ZIEMI TWOJEJ I WŁASNEJ BRONIC BEDZIEMY .A PO TRZECIE TO JEST TAKIE PRZYSŁOWIE I POWIEDZONKO.TYLKO POD TYM KRZYZEM I POD TYM ZNAKIEM POLSKA JEST POLSKA A POLAK POLAKIEM I TWOJA POLSKA ZIEMIE BRONIC BEDZIE I NIE ODDA CUDZOZIEMCOM ,ISLAMSKIM LUDZIOM I IMIGRANTOM.TAK ZE WON I WARA OD MARIUSZA PUDZIANOWSKIEGO I OD NASZEJ POLSKIEJ ZIEMI .

 26. Tomek napisał(a):

  To jest paranoja prawa polskiego. Czlowiek ma prawo do samoobrony ale prawo polskie tego zabrania.

 27. Miramar napisał(a):

  W naszym kraju za mordowanie górników nikt nie został osądzony a za rzucenie śmietana w sędzie człowiek poszedł siedzieć za kratki na 10 miesięcy,ot cała Polska

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.