OFERTY PRACYKONTAKT
665

Podejmij pracę jako kierowca w Niemczech razem z ASMO Solutions. Pracując w ASMO Solutions zyskasz więcej! Wszystkich kierowców otaczamy opieką Parasola Ochronnego.

Co to znaczy? To my zajmujemy się wszystkimi formalnościami. Odprowadzamy niezbędne składki w Niemczech. Tym samym nasi pracownicy zyskują gwarancję świadczeń emerytalnych oraz socjalnych (np. Kindergeld).

Nie przejmuj się formalnościami. To my zadbamy o Twoje sprawy.

Pracuj w sprawdzonych firmach i zyskaj:

dobre zarobki,

pensję zawsze na czas,

lepsze warunki zatrudnienia,

bezpieczeństwo pracy,

nowszy tabor,

doradztwo w zakresie prawnym,

składki na niemiecką emeryturę,

opiekę socjalną i zdrowotną dla Ciebie i Twojej rodziny.

Sprawdź aktualne oferty pracy – > https://asmo-solutions.com/oferty-pracy/

 

Zadzwoń lub wyślij CV mailem:

rekrutacja@asmo-solutions.com

+48 884 684 880

 

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także po jej zakończeniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

 

Dlaczego my?

Asmo Solutions to agencja pośrednictwa pracy na rynek niemiecki. W ramach swojej działalności Asmo Solutions podejmuje współpracę tylko ze sprawdzonymi pracodawcami w Niemczech gwarantując pracownikom bezpieczeństwo, stabilność i pensję zawsze na czas. Asmo Solutions to doświadczony zespół specjalistów. Firma posiada siedzibę w Gdańsku oraz w Hamburgu.

Misją firmy ASMO Solutions jest otwarcie niemieckiego rynku pracy dla pracowników z Polski przy jednoczesnym poszanowaniu praw pracowniczych. Jako agencja pośrednictwa pracy za nasz obowiązek stawiamy sobie dbałość o interes zatrudnianych pracowników z Polski, podkreślamy przy tym wysokie kwalifikacje zatrudnianych fachowców, nie chcemy aby polski fachowiec był kojarzony „niższą stawką”. Od 10 lat budujemy wizerunek dobrego polskiego fachowca, specjalisty w swojej dziedzinie, a niemieccy pracodawcy coraz mocniej doceniają wysokie kwalifikacje naszych fachowców.

Dowiedz się więcej -> https://asmo-solutions.com