Poważny wypadek na niemieckim A7 – tożsamość kierowcy okazała się niemożliwa do ustalenia

wypadek_a7_niemcy_pozar

W poniedziałek na niemieckiej autostradzie A7 miał miejsce makabrycznie wyglądający wypadek, w którym brały udział trzy samochody ciężarowe. Wszystko zaczęło się od gwałtownego hamowania jednej z ciężarówek i najechania na nią innego pojazdu. Następnie najechała na to rozpędzona cysterna, która uderzyła w środkową ciężarówkę, przewożącą lakier do włosów w spreju. Po chwili wszystko stanęło w ogniu, włącznie z puszkami lakieru do włosów, które siła uderzenia rozrzuciła na nawet 150 metrów.

W wyniku zdarzenia trzy osoby zostały ranne, w tym także jeden strażak. Niestety w przypadku jednego z kierowców ciężarówek obrażenia okazały się bardzo ciężkie, a ponadto służby nie były w stanie ustalić jego tożsamości. Nie znaleziono przy nim żadnych papierów, więc spaliły się one zapewne wraz z samochodem. Zarówno numery rejestracyjne, jak i tablice znamionowe stały się zupełnie nieczytelne.

Jeszcze wczoraj tożsamość ciężko rannego kierowcy pozostawała nieznana. Na razie nie wiadomo, czy w międzyczasie sytuacja uległa zmianie.

Pełną galerię zdjęć znaleźć można TUTAJ. Źródło: ttm.nl