OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 23 Kwiecień, 2018

Pościg za betoniarką przy niemiecko-polskiej granicy – Mercedes Actros miał wyłamaną stacyjkę

Pogranicznicy ze Świecka opublikowali nagranie z pościgu za skradzioną ciężarówką. Widać tutaj, jak betoniarka pędzi środkiem drogi i brawurowo wyprzedza samochód osobowy, kończąc swój przejazd na bezdrożach.

Ten Mercedes-Benz Actros już z daleka zwracał uwagę. Była to bowiem betoniarka na niemieckich tablicach rejestracyjnych, wjeżdżająca do naszego kraju w piątek w nocy. Widząc coś takiego, Straż Graniczna postanowiła pojazd skontrolować. Wtedy też jego 31-letni kierowca podjął się rzeczy z góry skazanej na przegraną – nie zatrzymał się i zaczął tym wielotonowym pojazdem uciekać. Gdy zdał już sobie sprawę, że na asfalcie nie ma szans, zjechał na polną drogę i tam też Actrosa porzucił. Dalej chciał jeszcze uciekać pieszo, lecz bez powodzenia.

Jak się okazało, 31-latek był mieszkańcem województwa lubuskiego. Najprawdopodobniej uczestniczył on w kradzieży, jako że w Mercedesie zastano wyłamaną stacyjkę. Dlatego też został on zatrzymany i wraz z pojazdem trafił w ręce policji.

Ten wpis ma 4 komentarzy

 1. Rafik napisał(a):

  Lubuskie to już chyba słynie na całą Europę z tego, czym zajmują się mieszkańcy tegoż województwa.

 2. Łukasz napisał(a):

  Mozemy byc dumni z naszej Strazy Granicznej! Mam nadzieje, ze kazdy dostal, ktory bral udzial w akcji zostal uhonorowany sowita premie w pracy lub wynagrodzenie od wlasciciela skradzionego sprzetu. Brawo!

 3. timi napisał(a):

  od razu ręce upier….ć
  jedno ścierwo a opinia idzie w swiat ze Polak od razu zlodziej…

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.