Poniedziałkowe YouTube, czyli tańce, drifty i inne swawole z autami użytkowymi w roli głównej

Kolejny tydzień już tradycyjnie zaczynamy kilkoma filmikami z YouTube na poprawę humoru przy śniadaniu. Na pierwszy ogień idzie bitwa taneczna między dwoma kierowcami ciężarówek. Wszystko dzieje się w otoczeniu najnowszych ciężarówek Euro 6. Niby nic specjalnego, a jednak cieszy:

Dalej mam coś dla kurierów, mianowicie niecodzienną kampanię marketingową DHL. Ogromne paczki zostały pokryte termoaktywną folią, na której żartownisie z żółto-czerwonej firmy napisali „DHL is faster”, czyli po prostu „DHL jest szybszy”. Następnie wszystkie te ładunki zostały schłodzone, co miało na celu ukrycie napisu i wręczenie go w tym stanie niczego nieświadomym kurierom z konkurencyjnych firm. Ich zadaniem było dostarczenie tych paczek do bardzo ruchliwych, trudnych do znalezienia miejsc. W międzyczasie termoaktywna folia zdołała się już jednak ogrzać…

Trzecia propozycja to już niemalże stały element 40ton.net, mianowicie driftująca ciężarówka. Na poniższym nagraniu widzimy norweskiego kierowcę Scanii serii P, który naprawdę potrafi parkować:

Ostatni filmik służy natomiast stricte poprawieniu humoru. Spójrzcie co przydarzyło się pewnemu kierowcy wózka widłowego, a zdacie sobie sprawę, że ten poniedziałkowy poranek wcale nie jest taki najgorszy:

Znośnego dnia życzę!